Skocz do zawartości

Pan Perez przenosi Marynię wprost do DXXX wieku płynności i dobrobytu


Hawkeye

Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy

    • Jak się wyjmie irytujący kamień z sandałka
    • Kiedy woda zaczyna się gotować akurat wtedy, kiedy właśnie szedłeś do kuchni
    • Zielone światło w momencie zbliżania się do skrzyżowania tak, że nie trzeba zwalniać
    • Trafienie za pierwszym razem pokrętłami/wajchą w idealną temperaturę wody z kranu
    • Natrafienie na ukochaną piosenkę w radiu
    • Nowa wersja INVISION POWER BOARD na forum

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, krzysfiol napisał:

W sumie jak ktoś znajdzie pierwszy post, który rozpoczął falę minusów Gacka i VdV, to można będzie dojść kto zaczął, bo pokazuje datę aktywności skrypt teraz ;)

Ten łgarz i tak będzie łgał, bo jak widać z jego reputacji pierwsze minusy były już w 2012 (a ich lawina już po akcji z tamtym kuponem), więc łatwo mu obrócić historię w "zawsze minusowałem" ;)

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Pushek_ napisał:

I nie zamierzam sie klocic, ze masz racje bo chyba oczywiste ze masz. Tak jak napisalem wczesniej odnioslem to tylko do siebie i dlatego minus. Jesli Cie to urazilo ( ; ) )  to sorry ;

No o ja. Co Ci mam jeszcze powiedziec?

nie no luz XD byłem ciekaw, bo myślałem, że może czegoś nie wiem :D, z wódką jestem pewien bo jak byłem najebany to czytałem, a piwo to intuicyjnie nawet bo przecież drożdże, laktozy miody inne cuda na kiju itepe 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...