Skocz do zawartości

Pan Perez przenosi Marynię wprost do DXXX wieku płynności i dobrobytu


Hawkeye

Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy

    • Jak się wyjmie irytujący kamień z sandałka
    • Kiedy woda zaczyna się gotować akurat wtedy, kiedy właśnie szedłeś do kuchni
    • Zielone światło w momencie zbliżania się do skrzyżowania tak, że nie trzeba zwalniać
    • Trafienie za pierwszym razem pokrętłami/wajchą w idealną temperaturę wody z kranu
    • Natrafienie na ukochaną piosenkę w radiu
    • Nowa wersja INVISION POWER BOARD na forum

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, schizzm napisał:

Obejrzałem pierwszy odcinek s02 ST i już mam dość. Bałem się ewentualnego nurzania we własnej zajebistosci i retro, no i niestety to właśnie dostalem. Przy okazji szkoda, że jeszcze więcej ejtisowych piosenek nie wrzucili w ciągu tych kilkudziesięciu minut :roll:

 

Ja obejrzałem chyba z połowę (bo usnąłem w trakcie) i spostrzeżenia co do piosenek mam takie same :D

 

No i właśnie nie wiem czy to twórcy, czy producenci źle zinterpretowali źródło sukcesu pierwszego sezonu, ale IMO to nie stylizacja i muzyka nim były, a były jedynie katalizatorem, który wzmocnił fajną historię i sposób prowadzenia fabuły. No ale jeśli doszli do wniosku, że w takim razie wincyj muzyki retro i wincyj stylówy = wincyj sukcesu, to mogą się przejechać :-k

 

Co do fabuły na razie się nie wypowiem, bo nie mam do czego. :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Fenomen napisał:

delta media player,  przy rejestracji podajesz maila i potem masz pierwszy miesiac za darmo, wiec wystarczy za miesiac od nowa sie zarejestrowac :)

 

czolem!

Z tego co widzę to jest p2p więc w każdej chwili możesz się spodziewać wjazdu smutnych panów.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Scorpio napisał:

Z tego co widzę to jest p2p więc w każdej chwili możesz się spodziewać wjazdu smutnych panów.

 

Ja to raczej rozumiem jako: robimy platformę dla użytkowników, którzy udostępniają swoje kanały, ale nie wnikamy, czy są one legalne, czy nie, bo w regulaminie, którego nikt nie czyta, ale każdy akceptuje stoi:

Cytuj

5.1. Użytkownik ponosi wszelką odpowiedzialność związaną z poszanowaniem praw autorskich i innych praw związanych z rozpowszechnianiem i innymi formami korzystania z usług. 
5.2. Użytkownik zobowiązuje się, że w momencie wystąpienia przez osoby trzecie z roszczeniami w stosunku do Administratora z tytułu naruszenia jakichkolwiek ich praw przez Materiały zamieszczone przez Użytkownika w ramach jakiejkolwiek dostępnej na Portalu usługi, Użytkownik ten wstąpi do sprawy w miejsce Administratora lub przystąpi do sprawy w charakterze interwenienta ubocznego oraz przejmie na siebie w całości koszty ewentualnego postępowania sądowego, koszty zastępstwa procesowego oraz zasądzonych lub ustalonych w drodze ugody odszkodowań. 

 

:P

 

Oczywiście samo oglądanie zapewne niczym nie grozi, ale jeśli jest to rzeczywiście p2p, to wszystko jest możliwe.

Odnośnik do komentarza

Tak ż ciekawości. Takie serwisy coś płacą za udostępnianie użytkównikom, czy to układ typu "Ty udostępniaj i ryzykuj, a my tylko kasę za to zgarniemy"?

1 minutę temu, Morpheus napisał:

A jaki to interes?

No Baskowie też się nie identyfikują w 100% ż Hiszpanią. Tam też jest dużo separatystów, więc mogą po pierwsze liczyć na precedens, który im kiedyś ułatwi walkę o niepodległość, a po 2 mogą liczyć na lepsze traktowanie przez Madryt, w celu zapobiegania dalszym podziałom. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Man_iac napisał:

Tak ż ciekawości. Takie serwisy coś płacą za udostępnianie użytkównikom, czy to układ typu "Ty udostępniaj i ryzykuj, a my tylko kasę za to zgarniemy"?

 

Wydaje mi się, że to drugie.

 

Udostępniaj, a my obiecujemy, że nie będziemy niczego sami z siebie zdejmować ci z kanału.

 

No chyba że właściciel praw autorskich się zgłosi, to ci zdejmiemy, a jeszcze możesz do sądu za to pójść.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...