Skocz do zawartości

Marynia jako wzorowy korpoludek przepracowuje 529 darmowych nadgodzin w czasie swojego urlopu


krzysfiol

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie Spotify to obowiązek, bo nie przyjmuję opcji, że mógłbym wrócić do ściągania mp3 ;) Netflix jest dla mnie jak TV, non stop praktycznie odpalony. Płacę też za TV niestety, ale jeśli wszystkie ligi już pouciekają z C+, to odpuszczam kablówkę, bo mam ją tylko dla piłki nożnej właściwie, a wtedy będzie już wszystko online.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie Spotify to obowiązek, bo nie przyjmuję opcji, że mógłbym wrócić do ściągania mp3 ;) Netflix jest dla mnie jak TV, non stop praktycznie odpalony. Płacę też za TV niestety, ale jeśli wszystkie ligi już pouciekają z C+, to odpuszczam kablówkę, bo mam ją tylko dla piłki nożnej właściwie, a wtedy będzie już wszystko online.

nie masz w kablówce eleven?

Odnośnik do komentarza

 

Jak dla mnie Spotify to obowiązek, bo nie przyjmuję opcji, że mógłbym wrócić do ściągania mp3 ;) Netflix jest dla mnie jak TV, non stop praktycznie odpalony. Płacę też za TV niestety, ale jeśli wszystkie ligi już pouciekają z C+, to odpuszczam kablówkę, bo mam ją tylko dla piłki nożnej właściwie, a wtedy będzie już wszystko online.

nie masz w kablówce eleven?

 

No mam, ale jak już angielska pójdzie do Eleven, to wolę przestać płacić te 80-90 zł za kablówkę i płacić te 20 zł za dostęp online ;)

Odnośnik do komentarza

Heloł Smetek, kopę lat :*

 

no cześć

Smętek żyje :|

no widzisz, po rowach się nie rozbijam i żyję :)

 

Smetek tak z zaskoczenia, nawet sie nie przywitał :keke:

skurwysyn z łodzi jak to moutza darł japę, no cham i prostak w najczystszej postaci, przywitałbym się maczetą, ale tak owej nie mam na kwadracie :(

 

 

 

 

Jak dla mnie Spotify to obowiązek, bo nie przyjmuję opcji, że mógłbym wrócić do ściągania mp3 ;) Netflix jest dla mnie jak TV, non stop praktycznie odpalony. Płacę też za TV niestety, ale jeśli wszystkie ligi już pouciekają z C+, to odpuszczam kablówkę, bo mam ją tylko dla piłki nożnej właściwie, a wtedy będzie już wszystko online.

nie masz w kablówce eleven?

 

No mam, ale jak już angielska pójdzie do Eleven, to wolę przestać płacić te 80-90 zł za kablówkę i płacić te 20 zł za dostęp online ;)

 

hmm, 20 ziko powiadasz, ciekawe, znalazłem ofertę internet solo 39zł za 100 albo 89zł za 250zł + tv z eleven, wiec chyba sie skusze. nc plus go, wiec nie musze placic za C+ i hbo.

 

ten dostep online to jedno konto jednoczesnie, czy można jakiś share zrobić?

Zmienialiscie kiedys kraj zamieszkania bez ruszania się z miejsca? Ja pewnie właśnie to robię :roll:

będzie dobrze ziom, będziemy wysyłać Wam pomoc humanitarną :)

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...