Skocz do zawartości

Marynia jako wzorowy korpoludek przepracowuje 529 darmowych nadgodzin w czasie swojego urlopu


krzysfiol

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nigdy nie grałem w FUT, a naciupałem kilkaset godzin w 17 i 16. AMA.

 

No w głupiej karierze ma się co robić, bo zawodników od chuja i trochę a dodatkowo fajnie rozwiązani juniorzy.

 

Nigdy nie grałem kariery poza Alexem Hunterem. Next question.

 

 

No cóż przepraszam, że nie jestem takim korpoświrem jak Ty i nie wiem w co grają korpoświry :(

Odnośnik do komentarza

pes bez patchy niegrywalny, ale powiedzmy, że to mała przeszkodza

szybko się możesz zorientować, że tryb kariery to jebane gówno, bo AI skupuje 35letnich piłkarzy po 20-30 mln, bo wysoki overall xD

na online masz notoryczne input lagi

albo o co tam hokej zagramy jakiś sparing online? hehe CHUJA w pesie nie ma takiej opcji chyba, że masz myClub

no i właśnie myClub moźe i nie najgorsze, ale zachodzi tam większe p2w niż w fifie, no i nie ma handelku

 

pes zawsze zyskuje przy przesiadce z fify i pierwszych godzinach, bo gejmplej ma niewątpliwe lepszy, ale to w gruncie rzeczy takie samo gówno jak fifa z tym, że w fifce chociaż możesz się od UT uzależnić xD

grałeś w ogóle w 18, czy tak se zgadujesz? dlaczego jest niegrywalny bez paczy, bez jakich paczy, fanowskich? jeżeli masz na myśli pacze na licencje to o ile nie jest się niepełnosprawnym umysłowo nie ma problemu z ich instalacją, jeżeli zwykłe to iks de. To fifa ma co roku jakieś rujnujące gre problemy na początku i łaskawie je trochę naprawiają potem (co ciekawe zawsze trochę i zawsze przechylają szalę abusingu bugów w drugą stronę :D czyli np były przepakowane wrzutki, to naprawiają tak, że nie ma sensu wrzucać xD w ogole cała fifa to jeden wielki abusing, zwłaszcza na wyższym poziomie bez tego się nie da wygrać, bo gościu ci przebiega całe boisko obinną albo doumbią, to jest tak niedorzeczne, że nie wiem jak można bronić tego gówna).

tryb kariery mnie nie obchodzi, więc nawet mi się nie chce sprawdzać czy znowu piszesz o starej wersji czy tym razem wyjątkowo sprawdziłeś jak jest w nowej

na online też masz stare info, bo ludzie piszą, że w 17 były a teraz nie ma

jest taka opcja jak friendly match lobby (i team play lobby), znowu masz stare info, mógłbyś chociaż przeczytać cokolwiek zamiast zakładać, że wydali identyczną grę co roku temu - pes to nie fifa, z roku na rok jest lepsza a nie inaczej zjebana

myclub podobno jest znacznie większa szansa, że wyleci fajny piłkarz (jeżeli piszemy o tym samym, bo tylko odpisuje ci na podstawie tego co czytałem w opiniach w necie) i nie trzeba wydać 1000$ na paczki

 

pes vs fifa to prosty wybór, pytanie czy kogoś interesuje gra w piłkę nożną czy gra w produkt, jeżeli produkt to spoko, przecież jeden lubi pizze a inny jak mu nogi śmierdzą i obaj mają rację

Odnośnik do komentarza

FIFA jest fajna dopóki nie dojdzie do Ciebie, że jest bardzo realistyczna, strzały z tego samego miejsca, przechodzenie całego boiska jednym zawodnikiem, zniwelowanie szybkości albo jej totalne wyjebanie na maksa, bramkarze z kosmosu, skrypt goniony skryptem :D Ale lubię ten cały rage gdy już odpalę to gówno. Pozwalam przeciwnikom oglądać powtórki, nie klikam x przed meczem, gram na czas. A najbardziej lubie tych co mają Naymarów i CR-ów jak stawiam autobus i podaje pod swoim polem karnym :keke:

Odnośnik do komentarza

chodzi o licencje i napisałem, że to mała przeszkoda, więc nie wiem co się prujesz o jakimś upośledzeniu fakt jest taki, że nadal musisz coś zrobić i jest to wada

jeśli dodali lobby to sorry najwyraźniej nieaktualne info mój błąd

z p2w przyznałeś mi rację, bo skoro wydając mniej niż na fifa points możesz uzyskać lepszych zawodników to inwestycja hajsu daje ci przewagę w grze nad innymi

część o tych zmianach w grze z roku na rok pominę, bo widać, że masz małe pojęcie o polityce konami, która przez 4 ostatnie lata srała do buzi graczom na pc, w tym roku się poprawili i dali chociażby nowy silnik graficzny, który na konsoli był już parę lat temu, więc mały plusik

no i nie wiem o co ci chodzi z tym gejmplejem, ale spróbuj trochę wrzutek pograć albo ponapierdalać prostopadłymi też som op, albo przestań patrzeć w różowych okularach

 

no i pewnie granie w gałę jest lepsze w pro evo co napisałem, ale obie gry to gówno i nie wiem po co się spierać xD

Odnośnik do komentarza

te licencje to jest taka wada jak to, że w jednej grze byś musiał naciskać dwa guziki by przewinąć powtórkę a w drugiej jeden. no ok, jest trochę gorzej, ale co z tego, skoro jedna gra jest zajebista a druga chujowa, na pewnym etapie to przestaje mieć znaczenie, zwłaszcza, że kontynuując analogię możesz wgrać plik i masz też jeden guzik xd

ale czyli że wolisz jak musisz wydawać więcej żeby wygrać :D? bo w obu grach te paczki pewnie możesz mieć też za darmo, czyli jednocześnie zmniejsza ci się konieczność wydawania hajsu przez większe prawdopodobieństwo dropu, więc jest mniej p2w. Musisz mniej zapejować by łinować, kumasz? nie wiem jaką pokrętną logikę tutaj chcesz aplikować, mało tego, jednocześnie możesz w ogóle niepejować i masz większą szansę bez pejowania łinowania, bo masz większe % dropu, a w fifie przez małe % musisz albo liczyć na cud, albo no jednak zapejować

Odnośnik do komentarza

w pesie nie masz handlu, więc każda otwarta piłka (bo chyba to som tamtejsze odpowiedniki paczek) za hajs daje ci dużą przewagę nad drugim graczem.

przez to, że jest lepszy drop inwestując mniej hajsu masz większe szanse na zyskanie przewagi nad graczem, który hajsu nie wyda, bo zwiększasz swoje szanse na rzadszy drop

w fifie jak napisałeś samo kupno punktów nic ci nie daje, bo nie masz żadnej gwarancji, że wypadnie ci coś dzięki czemu zyskasz przewagę

Odnośnik do komentarza

no ale w takim razie to fifa jest większy pochłaniaczem kasy, ale w sumie rozumiem dlaczego czułbyś się bardziej kuszony kupnem tego czegoś w pesie niż w fifie

w te czy wewte mnie to nie dotyczy, nigdy nie wydałem więcej niż musiałem na fifę i w pesie też nie będę nic wydawał (chociaż w sumie jak gra jest o stówę tańsza to jak komuś nie zależy to hulaj dusza). To jest w ogóle trochę smutne, bo w futa zawsze wygrywałem dywizje pierwsze bez problemu (w 17 to nawet od początku gry awans co sezon i w ostatnim sezonie od razu mistrz, więc ez), a nigdy nie miałem nawet głupiego Hazarda czy Aguero, że nie wspomnę o Messim czy Ceerce.

Odnośnik do komentarza

Plusik dla jmk za wyjaśnienie sytuacji, aczkolwiek dalej mnie to śmieszy :keke:

 

 

Dla osób niezaangażowanych pewnie to tak wygląda ;) No, ale pisałem z ogarniętym FYM-em.

 

 

FYM, przecież pisałem 'znowu', więc miałem na myśli ostatnie 'konfrontacje' Jagi z Legią. Zaczęło się od hurtowej straty flag. Później .rar ... Gdyby osoby, które tak się spinały przy płocie i bluzgały się postawiły to i niechętni do bitki by byli bezpieczni i nie byłoby wstydu na całą Polskę, a tak cały sektor przegoniło kilkadziesiąt osób z gorszej pozycji (atakującego). Transparent - o ten z ostatniego meczu, kiedy nie było kibiców Legii i był trans. No i sytuacja ostatnia to właśnie Lucas ma rację - piłka nożna dla kibiców, obce w Białym? Legia ma problemy z wejściem, ostatecznie nie wchodzą, a Jaga... bluzga pusty sektor. Po tych wcześniejszych upokorzeniach Jaga ani razu nie odegrała się Legii, a jeszcze później znowu się napinają. Oczywiście do pustego sektora....

A nie, odegrali się jeszcze szalikami "dziękuję tato, że nie jestem z Warszawy".

 

Cały sektor? To cały sektor był przy płocie? :roll: Musiałbyś mi przypomnieć co to za transparent był, bo ja do takich rzeczy aż takiej pamięci nie mam. Co to znaczy bluzga sektor? Była jedna (podkreślam jedna) przyśpiewka bezpośrednio się odnosząca do kibiców Legii i tak jak mówię miała ona sens zważywszy na okoliczności. Przy każdej innej ekipie, która miała problem z wejściem było wsparcie werbalne. I nie pierdol się o odgrywaniu się szalikami, bo kibice nie mają monopolu na to co się pojawia na szalikach. Wiesz, kto te szaliki projektował? Nie wiesz. Nie powtarzaj głupot przeczytanych na kibice.net, bo to nie ma kompletnie sensu.

 

 

Było wiele osób, a później broniła się garstka. Zresztą wyjazd zawsze niesie za sobą ryzyko i każdy kto jedzie ma tego świadomość i o tym wie. Jasne, że coraz rzadziej i mniej, ale jednak czasem coś się wykręca. Był transparent dla piłkarzy, żeby jechali z kurwami. Jakoś tak pamiętam, że Ci już o tym pisałem i reagowałeś wtedy :P. Jaki miała sens ta przyśpiewka? A dlaczego Legia nie miała wsparcia werbalnego? Kibice razem, ale bez Legii? No i to Wy macie im coś do udowodnienia, nie oni. Przy tym słynnym .rar mogliście jednego z Legii ogarnąć i nie wydać psom (co i tak potem się nie udało), a teraz co? A kto wydał? A kto kupował?

 

 

 

FYM, przecież pisałem 'znowu', więc miałem na myśli ostatnie 'konfrontacje' Jagi z Legią. Zaczęło się od hurtowej straty flag. Później .rar ... Gdyby osoby, które tak się spinały przy płocie i bluzgały się postawiły to i niechętni do bitki by byli bezpieczni i nie byłoby wstydu na całą Polskę, a tak cały sektor przegoniło kilkadziesiąt osób z gorszej pozycji (atakującego). Transparent - o ten z ostatniego meczu, kiedy nie było kibiców Legii i był trans. No i sytuacja ostatnia to właśnie Lucas ma rację - piłka nożna dla kibiców, obce w Białym? Legia ma problemy z wejściem, ostatecznie nie wchodzą, a Jaga... bluzga pusty sektor. Po tych wcześniejszych upokorzeniach Jaga ani razu nie odegrała się Legii, a jeszcze później znowu się napinają. Oczywiście do pustego sektora....

A nie, odegrali się jeszcze szalikami "dziękuję tato, że nie jestem z Warszawy".

Śmieszny post. To, że ktoś nie chce użerać się za darmo z neandertalami to jakiś dyshonor? Sorry, ale od tego jest policja. Im za to płacą.

 

No i trzeba też zaznaczyć, że (zgodnie z oświadczeniem Jagiellonii) to, że nie weszli na stadion to była kwestia solidarności ze złodziejami. Nikt im tego nie zabronił. Zabroniono jedynie wnieść kradzioną flagę.

 

 

Problem w tym, że wszyscy chcą ;) Tylko teraz to takie bardziej właśnie skakanie zza płotu i wyzywanie co to ja Ci nie zrobię, ale jak dojdzie do sytuacji twarzą w twarz to jest ucieczka ;) Ja myślę, że powinno się ponosić odpowiedzialność za słowa. Skoro nazywasz kogoś kurwą to ten ktoś może chcieć Ci przypierdolić i musisz być na to gotowy, a nie spierdalać.

 

W "naszym" świecie, gdzie są nasze flagi nikt tego tak nie traktuje, nikt z Jago nie mówił, że były kradzione. A poza tym, nigdzie nie udowodniono, że Legia miała te flagi ze sobą. To były domniemane przypuszczenia.

 

Ja rozumiem, że to dla Was śmieszne, ale dla kogoś spoza tematu śmieszne może być zbieranie i malowanie figurek (lol, dorosły) czy granie w gry tym bardziej do rana (bez urazy Feanor i Me_who ;)) Tak jak wielokrotnie powtarzałem, póki nie są atakowane osoby postronne idące sobie ulicą bez dnia meczowego itp. to dajcie nam się "bawić" po swojemu we własnym gronie. I nic Wam do tego.

A PES czy FIFA - kiedyś FIFA, potem PES 6 do 12, potem znowu FIFA MOCNO.

 

Gameplay może i pes ma lepszy, ale kariery chujowe. Co z tego, że ściągniesz patche i masz normalne drużyny jak nie możesz grać normalnej ligi np. polskiej czy angielskiej i awansować do LM/LE. Tylko te zjebane liga A i B i wymieszane zespoły - czy to jest zmienione? W ogóle mało tych lig zawsze było i można było tylko edytować zespoły, a nie dodawać nowe.

 

No, ale demo pes18 > demo fifa18.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jaki miała sens ta przyśpiewka? A dlaczego Legia nie miała wsparcia werbalnego? Kibice razem, ale bez Legii? No i to Wy macie im coś do udowodnienia, nie oni. Przy tym słynnym .rar mogliście jednego z Legii ogarnąć i nie wydać psom (co i tak potem się nie udało), a teraz co? A kto wydał? A kto kupował?

 

Taki sens, że Legia od kilku lat nie potrafi pojawić się na białostockim sektorze gości. Teraz była już tak blisko, a i tak z tego nic nie wyszło. Jak już nie chcieli pokazać tej flagi (a ponoć wątpliwości były tylko co do jednej), to mogli się dogadać między sobą, żeby ktoś z nią został poza stadionem. Zamiast wejść i wspierać swoich piłkarzy, to strzelili focha. I dlatego nie było werbalnego wsparcia. Jakby dajmy na to Legia miała jakieś problemy innej natury z pewnością by to wsparcie dostała. Co my mamy do udowodnienia? Bo chyba nie rozumiem. Co do jakiegoś wydawania i kupowania, to chyba nie jestem w temacie.

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...