Skocz do zawartości

528 Marynia z przejęcia nie może usiedzieć na miejscu, ponieważ zastanawia się, kto ma rację: gasnący piłkarz czy wschodząca gwiazda palestry


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Udałoby Ci się zdobyć na napisanie czegoś więcej? :) Jak bateria, jak szybkość działania aplikacji, etc? :D

ja mam Nokie 5 korzystam dość dużo, głównie Twitter, Facebook ncgo, softscore Messenger plus jakieś czasem gry dla.dzieci i bateria wytrzymuje jeden dzień.Aplikacje działają płynnie a czytałem że telefon i lubi i się zawiesić nic takiego nie odczułem.
Odnośnik do komentarza

Ja przesiedzialem caly dzien przed TV po przyjsciu ze szkoly (cala inba u nas zaczela sie jakos o 14-15 chyba). Pamietam bardzo duzo szczegolow - nawet to ze na TVP puscili jakas przebitke z wiwatujacymi Arabami, ze niby to coverage z jakiejs muzulmanskiej wiochury. Po wielu wielu latach dowiedzialem sie, ze to byly fragmenty z jakiegos muzulmanskiego swieta XD

 

No ale to jedno ze zdarzen, ktore zdefiniowalo nasza rzeczywistosc. Jakby sie zastanowic to niesamowita sprawa, jaki wplyw na caly swiat mialo te kilkadziesiat minut 16 lat temu. A wszystko to na zywo w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...