Skocz do zawartości

Marynia siada głęboko w fotelu, zapina pasy i startuje 527 sezon Premier League


Hawkeye

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie dla mnie Kinas to bylo zrobione w idealny sposob, chociaz bardziej oczywiste byloby zostawienie go w spokoju. Bardzo pasowalo do klimatu serialu IMO.

zgadzam się, ale to nie zmienia sytuacji, że było to smutne (cały serial w zasadzie trochę taki jest)

Odnośnik do komentarza

Also skoro nie za to minusujesz Nietoperzyka to zamiast tych wywodów napisz za co

Za to, że w przypływie jakiegoś dziwnego amoku, przeszukał wszystkie moje stare posty i je zminusował :rotfl:, a że trafił na upartego to obrywa własną bronią, bo i tak przeglądam forum. Tak, wiem - dziecinne, ale mam na to wylane.

 

Wiesz, o co mu chodzi to było wiadome od początku, problem w tym, że to się wszystko opiera na kłamstwie ;)

Twoim :).

 

Biorąc pod uwagę ile fikcji krzysfiol czyta na co dzień w pracy, to czytanie tego nie musiało mu sprawić żadnych trudności :kekeke:

Biorąc pod uwagę ile się pewno musisz nazmyślać w pracy by wyjść na swoje, kłamstwo nie musiało Ci sprawić żadnej trudności :kekeke:

 

nie powiadomił mnie o niczym i dziwi się, że nie zapamiętałem wiadomości, której mi nie wysłał (mam na steamie całe 0 znajomych, z czatu nie korzystałem i nie korzystam, nawet nie wiedziałem, że istnieje, stąd cała korespondencja była na forumowych PW, jak wynika z tych zacytowanych przez niego - również po dodaniu się do znajomych, po co skoro niby gadaliśmy na czacie? ;) ).

Powiadomiłem. To, że Ty nie wiedziałeś o jego istnieniu nie znaczy, że ja nie napisałem Ci na nim wiadomości. Wiadomość na pw była dlatego, że nawet nie wiem jak wysłać wiadomość do kogoś, kogo się nie ma w znajomych (nie wiem w tym momencie, czy to o to Ci chodziło, że nie możesz mnie dodać do znajomych pisząc "Nie udało mi się Ciebie namierzyć", czy że po prostu nie byłem online) i bezpieczniejsze było napisanie Ci tu, bo wiadomości na Steam przepadają po zamknięciu okna, a poza tym oczywistym jest, że łatwiej się komunikować przez chat Steam jak dwie osoby są online, niż pisać przez pw. Chociażby głupie potwierdzenie, że dostałem ten kupon.

Mógł się posłużyć nieweryfikowalnym kłamstwem jak VdV, to byśmy do tego nie doszli.

Mogłeś się posłużyć niezweryfikowanym kłamstwem, że wysłałeś mi ten kupon, przecież tego nie ma w naszych pw :roll:. Tylko mi w porównaniu do Ciebie, korona z głowy nie spadnie jak potwierdzę, że go przekazałeś.

 

Toutes proportions gardées oczekujesz od ofiary dogadania się z gwałcicielem, by rozwiązali jakoś swój problem ;)

Brawo, zrównuj kogoś do gwałciciela, a potem się dziw, że ludzie Cię minusują 'za nic' :roll:.

 

@Gabe odpisywałem już na to. Problem w tym, że zarzucono mi kłamstwo, którego nie popełniłem, czego dowodem jest brnięcie w bajeczki o dyskusji na czacie. Sprzeciwiam się też używaniu zwrotu "napierdalacie", ten temat nie wychodzi z mojej inicjatywy, ja się tylko bronię przed kłamstwami.

To, że Ty nie pamiętasz nie jest moim problemem. I tak samo mógłbym powiedzieć, że nie "napierdalam", bo po prostu odpisuje w jednej wiadomości, ale rozumiem cierpienia reszty forumka :*.

 

Nauczono mnie, że jeżeli ktoś coś twierdzi, to musi tego dowieść tak jak ja pokazując PW (wcześniej operowała wersja o braku jakiejkolwiek pomocy, prędko zmieniona po pokazaniu PW). VdV czy Keith nie tylko nie przedstawiają żadnych dowodów na potwierdzenie swoich tez, ale też niektóre z ich twierdzeń mijają się z zebranymi dowodami.

Nie! Od początku operowała wersja, że nie kupiłem dzięki Tobie, a nie, że nie próbowałeś mi pomóc. To, że Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem kolejny raz nie jest moim problemem i nie próbuj wmawiać mi, że wiesz lepiej o czym ja myślałem :lol:. Zresztą pokaż mi dowód, że w ogóle przekazałeś ten kupon :kekeke:.

 

Wiem, że to pewno nie koniec, ale i tak zmarnowałem już za dużo czasu na takiego człowieka jak Ty Gacek...

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

O i to jest ciekawe. Mamy dwie wersje - VdV mówi że Gacek rozpoczął minusowanie, Gacek - że VdV. Bardzo by mnie interesowały rekordy z bazy na ten temat :)

Bardzo, bardzo chętnie bym je zobaczył, bo zaczynam mieć dosyć jego kłamstw na temat, który jak pewnie sądzi jest nieweryfikowalny.

Następne w kolejności będzie pewnie że to ja wsypałem Icona :keke:

 

Tu korzystają z czegoś podobnego: http://www.webhostingtalk.pl/pomocni/historia/?st=19230

Nie dałoby się tego zaimplementować, by to wyjaśnić?

Odnośnik do komentarza

 

 

Dla mnie najleprze The Wire i Oz. Oba bez slabych punktow.

S02 Wire jest odrobine slabszy imo, ale tylko troche.

 

No i glowny watek s05 z bezdomnymi to grube wtf, biorac pod uwage jak tworca The Wire, David Simon, chcial dbac o realizm

A Oz ogladales?

Nie, wiem tylko ze jest tam paru aktorow z Wire. Obaczje.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...