Skocz do zawartości

Marynia siada głęboko w fotelu, zapina pasy i startuje 527 sezon Premier League


Hawkeye

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Za godzinę wyjazd do Łodzi na festiwal. To znaczy, że czas na kawkę i FMa. Wczoraj położyłem się spać zabierając Vasco lidera. Do końca sezonu 12 kolejek. Czy powtórzymy zeszłoroczny sukces? Mamy zamiar go nawet pobić i zdobyć tym razem poczwórną koronę.


Z wieści z Flamengo, to zakończyła się #ConechnySaga. Tomas w końcu znalazł swoją przystań i po strzeleniu ponad 120 bramek dla nas odszedł do... Monterrey. Tak! Nie do szejków, nie za grube szekle do Emiratów, a do meksykańskiego Monterrey. Widać finanse nie były tym, co go motywowało do opuszczenia Brazylii. Co ciekawe, w Meksyku po 6 kolejkach nadal nie zdobył gola. Tak się marnuje własną karierę. A mógł pograć jeszcze z 5 lat (ma 31) i pobić rekord wszech czasów należący do legendarnego Zico....

Odnośnik do komentarza

Za "starych, dobrych czasów" skończyłoby się obietnicą wpierdolu na zlocie i prewencyjnym 48 godzinnym noHP banem od Icona na "ochłonięcie".

 

Dzisiaj po prostu musimy to czytać/scrollować. ;)

Zdecydowanie wolę obecne Czasu pomimo tego, że i takie sytuacje się zdarzają. Żałuję tylko, że nie zapowiada posta ż 15 minut wcześniej bo bym popcorn zdążył zrobić.
Odnośnik do komentarza

Zimno się zaczyna robić, to mi się wędzenie coraz bardziej marzy :serce:

 

Co prawda na jutro mini otwarcie sezonu -1,5kg schabu pekluję od tygodnia, do tego 0,5 kg piersi z kurczaka i kilka serków typu włoskiego - ale trzeba by zrobić jakieś salami, albo włoską mortadellę. :-k Albo chociaż jakąś porządną kiełbasę do podsuszania.

 

:D

Odnośnik do komentarza

A słód na pszeniczniaka zmieliłem, ale nie mogę się zebrać do uwarzenia - akurat będzie na październikowe upały :kekeke:


 

Za "starych, dobrych czasów" skończyłoby się obietnicą wpierdolu na zlocie i prewencyjnym 48 godzinnym noHP banem od Icona na "ochłonięcie".

Dzisiaj po prostu musimy to czytać/scrollować. ;)

 

Serio ktoś to przeczytał?

 

 

Ja czytałem i prawdę powiedziawszy rozumiem vdv. A raczej rozumiem, o co mu chodzi.

Odnośnik do komentarza

 

Za "starych, dobrych czasów" skończyłoby się obietnicą wpierdolu na zlocie i prewencyjnym 48 godzinnym noHP banem od Icona na "ochłonięcie".

 

Dzisiaj po prostu musimy to czytać/scrollować. ;)

 

Serio ktoś to przeczytał?

 

Biorąc pod uwagę ile fikcji krzysfiol czyta na co dzień w pracy, to czytanie tego nie musiało mu sprawić żadnych trudności :kekeke:

 

 

 

A raczej rozumiem, o co mu chodzi.

Wiesz, o co mu chodzi to było wiadome od początku, problem w tym, że to się wszystko opiera na kłamstwie ;)

Odnośnik do komentarza

Ja też już rozumiem o co mu chodzi. Natomiast zdecydowanie nie rozumiem i chyba nawet nie chce zrozumieć tego obłąkańczego zaangażowania w kompletną głupotę.

Ja też już rozumiem o co mu chodzi. Natomiast zdecydowanie nie rozumiem i chyba nawet nie chce zrozumieć tego obłąkańczego zaangażowania w kompletną głupotę.

Odnośnik do komentarza

 

A raczej rozumiem, o co mu chodzi.

Wiesz, o co mu chodzi to było wiadome od początku, problem w tym, że to się wszystko opiera na kłamstwie ;)

 

I na próbach manipulacji i łapaniu za słówka.

 

Umówcie się może na jakiś panel, czy coś, wyjaśnijcie niesnaski ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...