Skocz do zawartości

Marynia siada głęboko w fotelu, zapina pasy i startuje 527 sezon Premier League


Hawkeye

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym tygodniu ajer podrzucił kilka fajnych artykułów i czytam właśnie jeden, a tam takie coś:

 

Football fans can barely cope with seeing a woman on the pitch and females make up 51% of the population. Speaking from personal experience at Old Trafford, former Chelsea doctor Eva Carneiro always got a rough time when she entered the field of play to treat a player. “Get your tits out for the lads!” was the chant. On one occasion, footage showed one fan shouting “Show us where you piss from, you slag! Show us your minge!” It’s just banter, right?

Czasami nie wierzę w brytoli, w ogóle słowo minge mnie strasznie bawi :lol:

Rodzice małych dzieci napisały już anonimowy list do miejscowych gazet?
Odnośnik do komentarza

Został ostatni rozdział Yakuzy 0, więc plan na dzisiaj - kończymy grę :eusa_dance:

Ja wczoraj odpaliłem Kiwami i zrobiłem jedno główne zadanie, bo przez pozostałem ~3h robiłem sub-stories i prałem się z miejscowmi :] Jednak póki co Y0 > Kiwami chyba. Może dlatego, że w 0 była też Osaka i nie kisiliśmy się ciągle w Kamurocho. Wydaje mi się też, że w Y0 było więcej ficzersów, a i odblokowywanie umiejętności było bardziej czytelne. Denerwuje mnie też tryb Majima Everywhere, bo jest on naprawdę wszędzie (choć niektóre jego "zasadzki" są rozbrajające) i po pewnym czasie starcia z nim stają się męczące (tym bardziej, że z każdym pojedynkiem rośnie w siłę). Mr. Shakedown z Y0 to przy nim harcerz.

Najgorzej to przyzwyczaić się do braku pieniędzy. W 0 obracało się miliardami jenów, na wszystko było stać. Tutaj nie widzę opcji, żeby uskładać 10 milionów na najlepsze (?) rzutki do darta. Na liczniku z ~15h i nie mam nawet 2M na koncie.

Odnośnik do komentarza

 

Został ostatni rozdział Yakuzy 0, więc plan na dzisiaj - kończymy grę :eusa_dance:

Ja wczoraj odpaliłem Kiwami i zrobiłem jedno główne zadanie, bo przez pozostałem ~3h robiłem sub-stories i prałem się z miejscowmi :] Jednak póki co Y0 > Kiwami chyba. Może dlatego, że w 0 była też Osaka i nie kisiliśmy się ciągle w Kamurocho. Wydaje mi się też, że w Y0 było więcej ficzersów, a i odblokowywanie umiejętności było bardziej czytelne. Denerwuje mnie też tryb Majima Everywhere, bo jest on naprawdę wszędzie (choć niektóre jego "zasadzki" są rozbrajające) i po pewnym czasie starcia z nim stają się męczące (tym bardziej, że z każdym pojedynkiem rośnie w siłę). Mr. Shakedown z Y0 to przy nim harcerz.

Najgorzej to przyzwyczaić się do braku pieniędzy. W 0 obracało się miliardami jenów, na wszystko było stać. Tutaj nie widzę opcji, żeby uskładać 10 milionów na najlepsze (?) rzutki do darta. Na liczniku z ~15h i nie mam nawet 2M na koncie.

 

Ja czekam na wysyłkę z base.com. Niby premiera dzisiaj, ale nic mi z karty nie pobrało, żadnego nowego maila, że wysłali też nie mam :-k

 

Myślę, że te wszystko przeboleje o ile walka będzie znośna. Ja maksowałem te poboczne biznesy, żeby zarobić na ulepszenia do walki, bo dostawałem wpierdol co chwila, a teraz to nie ma na mnie mocnych :keke:

 

A fabularnie jak jest?

Odnośnik do komentarza

lubię, ale ten pilot był kuźwa słaby, ciągle bekający Rick, któremu się ulewa, jakoś mnie nie kupił (nie to, że mnie to oburza, czy jestem zdegustowany, tylko pilot nie zaoferował nic ponadto)

Tez chyba widzialem tylko pilot. I nawet mi sie podobalo ale do zachwytow jednak troche zabraklo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...