Skocz do zawartości

Piłkarski livescore letni


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale co to ma wspólnego? Ja akurat uważam, że dobrze, że się taki transparent pojawił, transmituje to pewnie ichnia telewizja, niech pamięć o tym idzie w swiat

 

To jest stadion piłkarski, grają ekipy z Polski i Kazachstanu, generalnie chodzi o rozrywkę, nie oszukujmy się.

Nagle wjeżdża transparent wspominający ofiary powstania i zbrodnie niemieckie.

Mnie to obrzydza tak samo, jak hipotetyczne pojawienie się takiego transparentu na koncercie disco polo. Na wszystko jest czas i miejsce. Sądzenie, że czas i miejsce jest zawsze i wszędzie prowadzi do różnorodnego festiwalu żenady.

Oczywiście, że chodzi o rozrywkę, ale ja zawsze mam nadzieje, że znajdzie się przy tym ktoś, do kogo to trafi, kto się zainteresuje. Podobnie jak na koncercie U2 w Amsterdamie pojawia się gość z flagą Polski i Bono zaprasza go na scenę i mówi kilka słów do Polski i Polaków, a są w pieprzonym Amsterdamie...

Odnośnik do komentarza
Oczywiście, że chodzi o rozrywkę, ale ja zawsze mam nadzieje, że znajdzie się przy tym ktoś, do kogo to trafi, kto się zainteresuje. Podobnie jak na koncercie U2 w Amsterdamie pojawia się gość z flagą Polski i Bono zaprasza go na scenę i mówi kilka słów do Polski i Polaków, a są w pieprzonym Amsterdamie...

Nie no, jest rozrywka i rozrywka. Taki Martyniuk mocno wspiera władzę, choć jego piosenki nic nie miały z tym wspólnego nigdy. U2 było bardzo mocno upolitycznione od zawsze i ich wrzutki mnie nie rażą tak samo, jak nie rażą w wykonaniu Kazika czy np. sceny "artystów" patriotycznych.

Piosenkarze jednak pracują słowem i tam w zależności od okoliczności (jak powyżej) jest to bardziej czy mniej uzasadnione. Na stadionie moim zdaniem w ogóle nie powinno być dla tego miejsca. Ale ja jestem lewak, bo odróżniam sacrum od profanum. ;)

 

Jak dotąd do przerwy nie rozstrzygnąłem dylematu, czy bardziej żenująca była oprawa, czy występ Legii. Zobaczymy za godzinę, ale rywalizacja jest zażarta.

Odnośnik do komentarza

 

 

Taki Martyniuk mocno wspiera władzę

 

:lol:


Ajax - Nice 1:1 HT

 

Początek katastrofalny i szczęście, że skończyło się tylko na jednej bramce. Potem jednak Ajax się ogarnął i osiągnął wyraźną przewagę, póki co udokumentowaną jednym golem.

Odnośnik do komentarza

 

Oczywiście, że chodzi o rozrywkę, ale ja zawsze mam nadzieje, że znajdzie się przy tym ktoś, do kogo to trafi, kto się zainteresuje. Podobnie jak na koncercie U2 w Amsterdamie pojawia się gość z flagą Polski i Bono zaprasza go na scenę i mówi kilka słów do Polski i Polaków, a są w pieprzonym Amsterdamie...

Na stadionie moim zdaniem w ogóle nie powinno być dla tego miejsca. Ale ja jestem lewak, bo odróżniam sacrum od profanum. ;)

To ja chyba wole takie transparenty, niż jebiace przeciwnika
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...