Skocz do zawartości

Piłkarski livescore letni


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Lucas, a może się doucz np. o rabunku polskich dzieci, ile z nich przeżywało, a ile było uznanych za bezwartościowych :] O innych łapankach to nawet nie ma co pisać, bo i tak będziesz szydził. Historię mamy trudną, ale polityczna poprawność jest gorsza, prawda jest ważniejsza, potem wychodzą polskie obozy zagłady.

 

Edit: co do reparacji, zobacz ile dostali Żydzi i Izrael. Teraz dla kraju już za późno, ale godne życie dla bohaterów wojny powinno być zapewnione ze strony atakującej.

Odnośnik do komentarza

Polskie obozy zagłady wynikają z tego, ze zwykle w anglojęzycznych mediach podawana jest po prostu lokalizacja, no i też mi się to nie podoba. Czymś innym jest jednak walka o sprostowanie tego typu rzeczy, a czymś innym wojowanie z Niemcami.

 

No ale generalnie wielkie czczenie porażki jaką było PW (polecam większą uwagę zwracać na zwycięskie powstania), nagła walka o reparacje których polskie państwo się zrzekło, do tego bardzo antyniemiecka polityka rządu i mediów publicznych (polecam obejrzeć ten wstępniak do Minęła 20, link wrzucałem w Maryni), które wynikają głównie z tego, ze Niemcy i inne kraje UE są mało optymistycznie nastawione do polityki PiS ;). No nie podoba mi się taka oprawa, które jest dość agresywna, zwłaszcza ten "strzał w głowę dziecka".

Odnośnik do komentarza

Ale co to ma wspólnego? Ja akurat uważam, że dobrze, że się taki transparent pojawił, transmituje to pewnie ichnia telewizja, niech pamięć o tym idzie w swiat

To jest stadion piłkarski, grają ekipy z Polski i Kazachstanu, generalnie chodzi o rozrywkę, nie oszukujmy się.

Nagle wjeżdża transparent wspominający ofiary powstania i zbrodnie niemieckie.

Mnie to obrzydza tak samo, jak hipotetyczne pojawienie się takiego transparentu na koncercie disco polo. Na wszystko jest czas i miejsce. Sądzenie, że czas i miejsce jest zawsze i wszędzie prowadzi do różnorodnego festiwalu żenady.

Odnośnik do komentarza

Polskie obozy zagłady wynikają z tego, ze zwykle w anglojęzycznych mediach podawana jest po prostu lokalizacja, no i też mi się to nie podoba. Czymś innym jest jednak walka o sprostowanie tego typu rzeczy, a czymś innym wojowanie z Niemcami.

 

No ale generalnie wielkie czczenie porażki jaką było PW (polecam większą uwagę zwracać na zwycięskie powstania), nagła walka o reparacje których polskie państwo się zrzekło, do tego bardzo antyniemiecka polityka rządu i mediów publicznych (polecam obejrzeć ten wstępniak do Minęła 20, link wrzucałem w Maryni), które wynikają głównie z tego, ze Niemcy i inne kraje UE są mało optymistycznie nastawione do polityki PiS ;). No nie podoba mi się taka oprawa, które jest dość agresywna, zwłaszcza ten "strzał w głowę dziecka".

 

Kropla drąży skałę, trzeba więcej prawdę i edukację szerzyć. Bo to jest istotna kwestia. Wojowanie z Niemcami - nawet nie powinieneś pisać tak w kontekście wojny, to raczej domaganie się o swoje, kiedy wcześniej byliśmy zdradzani i olewani, a ile Polska zniszczeń przyjęła na siebie, bo przecież tyle walk się odbywało na tym terenie, o paradzie zwycięzców chyba nie muszę pisać? Chodzi o wreszcie ukazanie prawdy.

 

To nie jest czczenie porażki PW, a całej otoczki: o co walczyli, czemu to temat na długą rozmowę. Wystarczą słowa powstańców - im nie można było wtedy powiedzieć, że nie walczą. Istotne jest to pamiętać, taką bezradność, a mimo to próbę - przy biernych sojusznikach i pseudosojusznikach. Historii się nie wybiera - czy udana czy nie, trzeba ją pokazywać w całości. Cześć oddawana jest poległym i walczącym. A co pis robi to inny temat, bez związku. Takie oprawy na stadionach były od dawna, nawet za PO, ale pewnie nie pamiętasz, bo byłeś za młody.

 

Ostatnie zdanie to masakra. Aha to nie wolno pokazać prawdy i bestialstwa Niemców, bo to agresywne. A to, że tak było to już nie ważne. Po co książki łagrowiczów czy obozowiczów, przecież wszystko to takie złe, przygnębiające i agresywne.

Odnośnik do komentarza

Sport zdecydowanie jest narzędziem polityczno propagandowym, muzyka popularna nie.

No kurna, rzeczywiście, wcale nie :picard:

 

A co do tego śmiesznego wiązania Niemców i tylko Niemców ze zbrodniami nazistowskimi to polecam esej Vuillerme, wielu prawaków by dostało ostrego bólu głowy i co najmniej jeszcze jednej części ciała po lekturze tego.

Odnośnik do komentarza

 

Sport zdecydowanie jest narzędziem polityczno propagandowym, muzyka popularna nie.

No kurna, rzeczywiście, wcale nie :picard:

 

A co do tego śmiesznego wiązania Niemców i tylko Niemców ze zbrodniami nazistowskimi to polecam esej Vuillerme, wielu prawaków by dostało ostrego bólu głowy i co najmniej jeszcze jednej części ciała po lekturze tego.

 

No ale co mają teksty disco polo wspólnego z PiSem? To, że ich promują nie znaczy, że Martyniuk promuje PiS

 

:picard: :picard: :picard: :picard: :picard: :picard:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...