Skocz do zawartości

525 lat życia jmk spędza kontemplując długowieczność Maryni


Hawkeye

  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

http://magazyn.wp.pl/artykul/trudno-ratowac-kogos-kogo-zycie-rozlalo-sie-po-podlodze-i-kapie-z-5-na-4-pietro

 

Całość jest oczywiście smutna, ale totalnie zdziwił mnie ten idiotyczny wymóg ZUSu i kontraktu, spodziewałem się zlecenia, a tu jeszcze gorzej :|

Ale to prosty mechanizm. Teraz co druga gówniana szkoła policealna ma "ratownictwo medyczne". Narobiła się cała zgraja chętnych i są i tego konsekwencje. Oczywiście, że opisane warunki nijak nie przystają do charakteru pracy, ale idealnie pasują do popytu i podaży. Może za kilka lat do ludzi dotrze to, że nie warto się tego uczyć, inni się porozjeżdżają do innych krajów i nagle się okaże, że można godnie płacić, tylko do tego potrzebne jest ograniczenie liczby chętnych.

 

 

Otusz to.

 

Kurwa. Orange to jest rak. Od miesiąca (!!!) czekam na wymianę szybki w telefonie, a oni nadal... czekają na części. Złożyłem trzy interwencje i w końcu dziś reklamację. Wg regulaminu mają 7 dni.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...