Skocz do zawartości

525 lat życia jmk spędza kontemplując długowieczność Maryni


Hawkeye

  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Z papierowych to kupiłem (i czekam na dostarczenie) Jessicę Jones: Alias, ale po polsku, bo po angielsku to chcą chore pieniądze. No i tylko trzy tomy, bo czwartego jeszcze nie ma. Jak znam szczęście, to wydawca zbankrutuje i zostanę z takim niekompletnym wydaniem.

Odnośnik do komentarza

Wracając do tej historii co wkleił Hawkeye, to szkoda, ze zrobili taki tandetny clickbait, bo to naprawdę sympatyczny nius się pod tym kryje.

Niespodziewanym gościem nie był niestety JPII (:() ale koleś, któremu przeszczepiono serce zmarłego syna panny młodej. Także taka dość chwytająca za he he serce historia.

Odnośnik do komentarza

Jako że mam urlop, który spędzam w domu na kanapie, to budowlańcy postanowili, że akurat teraz będzie idealny moment na obniżanie murku przy wyjeździe z garażu. Wyjazd jest oczywiście 10 m od moich okien, więc panowie elegancko napierdalają jakimiś młotami pneumatycznymi czy innymi heavy metalowymi instrumentami od 8 rano. Ogólnie spoko, bo mam dobre okna, ale ciężko je zamknąć, gdy temperatura w mieszkaniu 28 stopni :|

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...