Skocz do zawartości

525 lat życia jmk spędza kontemplując długowieczność Maryni


Hawkeye

  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrze, że to Euro się skończyło i mogę w końcu zamknąć ten projekt :) Albo przesłać go do kolejnej osoby.

 

Teraz chwilkę wolnego trzeba złapać, bo praktycznie na każde zapytanie o wyjście musiałem odpowiadać, że nie mam czasu, albo nie ma mnie w mieście :| Jak dobrze, że zaraz Ekstraklasa się zaczyna. Aż chyba na Lechię się wybiorę :-k

Odnośnik do komentarza

Jakbyś raz był na zlocie to potem byś tak nie narzekał ;)

 

No i prawo w plecy. Jej, programowania w różnych językach, matmy, elektroniki - wszystko zaliczam, a tego nie. Chyba za mocno zlekceważyłem ;).

Odnośnik do komentarza

Sobota z FM. Uratujmy BuLi dla Karl-Marx-Stadt!

Byś pogral w be a pro a nie w jakas gunwogre :roll: ;)

 

Przy okazji - mam najwięcej asyst i pkt w ohl a trener przesuwa mnie do drugiej linii z Lyszczarczykiem bo nie umiem utrzymać formy xD

Odnośnik do komentarza

Whuut?

Może się źle ustawiasz w obronie? Bo to jest zjebane - masz trzymać strefę, ale jak strzeli ktoś najbliżej ciebie, ale spoza strefy to i tak twoja wina xD

Ja nie jestem najlepszy w drużynie, bo mam doskonałego centra, a on nakurwia gole jak szalony. I do tego ma spółę z RW żeby mnie ograniczyć, bo grajo między sobo.

Odnośnik do komentarza

Też nigdy bym nie pomyślał :P, ale las tam jest tak pięknie zrobiony (i odgłosy!), że gra mega uspokaja (poza momentem, jak masz podejść zwierza ;)).

 

Zresztą ja i tak gram semi-causalowo, bo mam część znaczników tropów włączonych. Podziwiam ludzi grających HC - chodzą z głową w trawie i szukają odciśniętych śladów, ugniecionej trawy lub zwierzęcych bobów :kekeke:

Odnośnik do komentarza

No ja w TS gram z włączonym HUD, gdzie widać ograniczenia prędkości na szlaku oraz stacje, więc muszę ogarniać tylko bieżącą prędkość, odpowiednie reagowanie na alerty, trzymanie się rozkładu jazdy, odpowiednie zatrzymanie w peronach i sygnały, a są kolesie co grają bez HUD - dla mnie abstrakcja, szczególnie na amerykańskich trasach, gdzie nie ma znaków ograniczenia prędkości i po prostu musisz znać trasę na pamięć xD


Będzie motzna burza, kot śpiący na parapecie zerwał się w panice i uciekł z brzuchem przy ziemi do swojej kryjówki w szafie :-k


No i burza :] Kudłate barometry mają wykrywalność 10/10.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...