Skocz do zawartości

525 lat życia jmk spędza kontemplując długowieczność Maryni


Hawkeye

  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kurde, pododawali trochę contentu w dont starve, od momentu gdy ostatni raz w to grałem :-k

A kiedy ostatnio grałeś? Co dodali?

 

Daaawno temu. Możliwe, że to Shipwrecked pododawał. Nowy biom (zwykłe drzewa liściaste), nowe przedmioty na mapie, ze zwierząt trafiłem na kreta, nowe rzeczy do budowania, teraz się zdziwiłem, bo była pełnia i przez to noc była jasna i nie trzeba było rozpalać ogniska (wcześniej czegoś takiego nie miałem :-k), kostki lodu na mapie (coś jak skały lub skały ze złotem tylko dają lód po rozłupaniu)

Odnośnik do komentarza

W ogóle, to Baba Yetu to nie jest taki tam, że rośnijcie ogórki czy tam, sarny biegajcie a schizzm was zastrzeli ;)

To na nasze jest chyba w uproszczeniu Ojcze Nasz.

I wiem, że zabrzmi to strasznie festyniarsko, ale chciałbym dedykować tę pieśń krzysfiolowi :)

Powodzenia w Osasunie :)

Odnośnik do komentarza

A sie spierdolilo:D Kurlandia wojna, zaatakowalem ich i dostałem wpierdziel, prawie mi Estonie zajeli, ale szybko negocjowalem pokoj. Ruscy podbili mi Petersburg i powstał narod Norwegii... Za ture dopłyne do tej pieprzonej Islandii. Potem Norwegowie i na koniec Ruscy.

Odnośnik do komentarza

Musze isc spac alw jeszcze jedna tura...

Islandia zdobyta, Dania wyeliminowana, Norwegia to samo. Odbilem Petersburg. Teraz tylko Hanower mnie neka, ale sie bronie, wraca armia z Islandii i zrobi porzadek. Hanower, Rosja i Polska w tej chwili w stanie wojny ze mna, ale tylko Hanower wojuje

Odnośnik do komentarza

 

 

Kurde, pododawali trochę contentu w dont starve, od momentu gdy ostatni raz w to grałem :-k

A kiedy ostatnio grałeś? Co dodali?

 

Daaawno temu. Możliwe, że to Shipwrecked pododawał. Nowy biom (zwykłe drzewa liściaste), nowe przedmioty na mapie, ze zwierząt trafiłem na kreta, nowe rzeczy do budowania, teraz się zdziwiłem, bo była pełnia i przez to noc była jasna i nie trzeba było rozpalać ogniska (wcześniej czegoś takiego nie miałem :-k), kostki lodu na mapie (coś jak skały lub skały ze złotem tylko dają lód po rozłupaniu)

 

To rzeczywiscie musiales grac daaaaawno temu :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...