Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jeśli ktoś jeszcze zainteresowany CSem, to może oblukać mój mecz 1 rundy eliminacji do profesjonalnej drużyny csowej, komentarz (właściwie brak) i kamera z dupy, ale parę akcji uchwyciło ;) https://www.twitch.tv/videos/152032083od 1:04:40

I jak te eliminacje, jakie dalsze etapy i szanse? :)

 

No przeszedłem dalej, facet powiedział przy wynikach, że zagrałem najlepiej wczoraj, więc jakieś perspektywy są, no ale to jeszcze potrwa z rok ten projekt, także jeszcze dłuuga droga, a i w sumie stary na "nowego" prosa jestem.

 

Aa no i ogólnie to teraz wygląda tak, że z 4,5k ludzi wybierają koło 400-500, potem kilka gierek wśród tej puli, a na końcu zaproszenie na lana 20 osób, spośród których 5 najlepszych stworzy nowy team pod logiem Samsunga.

Odnośnik do komentarza

Szkoda że w czelusciach sieci zniknął mój wczorajszy wyczyn z Ceesa, gdy po zmianie stron zapomniałem że juz nie jestem terrorystą i wspaniałym headszotem powaliłem jednego z towarzyszy a drugiego mocno pokiereszowałem, nim dotarło do mnie że bluzgi i klątwy to pod moim adresem :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...