Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A kupisz sobie przyjaciół? Miłość? Zdrowie? Spełnienie? :>

 

Pomogą. A pieniądze nie szkodzą tylko podły charakter.

 

To masz bardzo smutne życie skoro kupienie se czegoś = szczęście. Sorry, ale taka prawda :)

 

Aha, to Ty masz wyjebane emocjonalnie jak np. kupisz sobie grę i w nią zagrasz? :D Jasne, że szczęście można czuć wstając rano i czując słońce i powietrze i z wielu różnych powodów, ale pieniądze ułatwiają ci dojście do szczęścia na większą skalę np. podczas wycieczki cieszyć oko.

Odnośnik do komentarza

No i tu masz właśnie błędne pojęcie o istocie problemu. Problemem nie jest pieniądz, a jego wykorzystanie, czyli jak pisałem - charakter. I nie, ja bym nie wydał na terapię wątpliwą, bo gdyby mnie było stać to leczyłbym się w klinice za granicą. Albo finansował badania nad immunologią i może w kilkanaście lat by ktoś wynalazł coś, co mnie uleczy?

Odnośnik do komentarza

pieniądze szczęścia nie dają być może, lecz kufereczek stóweczek daj boże

 

w ogóle ta rozmowa to trochę beka, tak samo jak skandalicznie niska ocena Kill Billa na filmwebie, ten film to jebane cudo. jak ja się cieszę, że po 5 latach zrobiłem rełocza

Odnośnik do komentarza

Tzn wiesz, ja to ostatnio overwatch bo csa to już miałem przesyt, ale na taki zlot to bym zapierdalał jak przysłowiowy struś pędziwiatr i jestem przekonany, że nie mówię tylko za siebie. Ba, nawet Cerana się pewnie uda sprowadzić. Tylko nie jutro bo ma 'wixapol' XD. Jak będziesz na steam i wyczaję, że jest potencjał w innych osobach online to spróbuję nas zebrać.


Generalnie to trochę szkoda, że klimacik się zmienił, giereczki w naszej ekipce + jakiś Ceran, Florek czy nawet kolagej były fajniejsze niż wannabe prosowanie na fejsicie (w okolicach 5 lvl xd), dawało mi to na pewno lepszy czas, nawet jak poziom gry był gorszy

Odnośnik do komentarza

Krzysiek jasne, pisz kiedy chcesz, ja chętny do gry. Miałem nawet plan by wysłać Ci pocztówkę do Bartoszyc z przypomnieniem, że Twoja CSowa rodzina czeka na powrót. ;)

 

PS. Jaranie się Overwatchem to pedalstwo, a Overwatch to ciota i chuj. Tylko CS, król gier!

Odnośnik do komentarza

 

 

w ogóle ta rozmowa to trochę beka, tak samo jak skandalicznie niska ocena Kill Billa na filmwebie, ten film to jebane cudo. jak ja się cieszę, że po 5 latach zrobiłem rełocza

 

Niska? 7,3 to dość wysoka ocena na filmwebie. Jak dla mnie to w przypadku tego filmu o jakieś 5 punktów zbyt wysoka :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...