Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

a może to tajny szyfr polskich terrorystów spod znaku PiS?

Terroryści spod znaku PiS nie potrzebują tajnych szyfrów. Nawet przed kamerami sobie wręczają koperty, werbują przestępców na ważne stanowiska państwowe i bez ceregieli przyznają się do obsadzania stanowisk skarbu państwa kumplami. Co oni by mogli ukrywać? :D

Odnośnik do komentarza

 

Ale Karczma Bida to kawałek przed Lublinem od strony Puław a przy ekspresówce trzeba tam specjalnie zjeżdżać z drogi.

 

no wiem wiem, kminię to, ale to akurat jest mocno w planach :) bo już słyszałem o tej Bidzie od 4 osób

 

Jak lubisz miejsca top&trendy, to masz jeszcze Czarcią Łapę, pucują się tym, że była u nich Gesslerka. Ja to miejsce lubiłem za wystrój w środku, mniej za ceny.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ale Karczma Bida to kawałek przed Lublinem od strony Puław a przy ekspresówce trzeba tam specjalnie zjeżdżać z drogi.

 

no wiem wiem, kminię to, ale to akurat jest mocno w planach :) bo już słyszałem o tej Bidzie od 4 osób

 

Jak lubisz miejsca top&trendy, to masz jeszcze Czarcią Łapę, pucują się tym, że była u nich Gesslerka. Ja to miejsce lubiłem za wystrój w środku, mniej za ceny.

 

Nie wpierdalaj kolegów z forum na minę.

 

Czarcia łapa to gówno, byłem tam raz i nie dość, że jedzenie na maksa przeciętne, to poziom obsługi był totalnie żenujący.

Odnośnik do komentarza

 

Ale Karczma Bida to kawałek przed Lublinem od strony Puław a przy ekspresówce trzeba tam specjalnie zjeżdżać z drogi.

 

no wiem wiem, kminię to, ale to akurat jest mocno w planach :) bo już słyszałem o tej Bidzie od 4 osób

 

Tylko nie bierz tam dwudaniowego obiadu. Serio.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...