Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A może po prostu własne zdanie?

A "Żydzi są odpowiedzialni za porażkę Niemiec w wojnie i nie róbcie zakupów w ich sklepach" to też własne zdanie?
Tak. Jestem za wolnością słowa która może zaistnieć tylko, gdy nie jest bezpośrednią i realną groźbą zainicjowania agresji, nie łamie umowy pomiędzy stronami oraz nie nosi znamion składania fałszywego świadectwa lub pomówienia.

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Inb4 kolektywne sady nie noszą takich znamion. Chodzi o jednostki

 

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

Kurwa, to Twoje "wysłane z..." brzmi nie jak z telefonu, a jak z nowego modelu Terminatora :keke:

Odnośnik do komentarza

Wasze fantazje, Wasza sprawa ;)

 

Jeszcze kible same spuszczaja (wode, specjalnie dla glodnych) jak sie wstaje. Do japonskich myjacych jeszcze daleko.

Ale nasze też niektórych potrafią zaskoczyć. Jak były ŚDM to widziałem murzyna myjącego ręce w pisuarze.

Odnośnik do komentarza

Cameron zrobił to idiotyczne referendum w sprawie Brexitu, bo był przekonany, że Brexit przegra, a to umocni jego pozycję w partii. W efekcie zastąpiła go May. Która zrobiła przedterminowe wybory w przekonaniu, że triumfalnie je wygra, co wzmocni jej pozycję w partii. Przecież to skecz Monty Pythona o konkursie na największego przygłupa z klasy wyższej!

 

 

:rotfl:

Odnośnik do komentarza

Wynik wyborów w UK przypomina bardzo porażkę PO w wyborach prezydenckich/parlamentarnych. Tam też byli liderzy/kandydaci kompletnie bez charyzmy (Komorowski/Kopacz). Wszyscy byli pewni zdecydowanego zwycięstwa PO (przejechanie zakonnicy na pasach ;)) i się mocno przeliczyli.

No i przegrali z populistami najgorszego sortu, sympatyzującymi z totalitarnymi dyktatorami (Corbyn i PiS).

Odnośnik do komentarza

Torysi to są zdziwieni, jakby wyszli na ulicę dajmy na to Liverpoolu pograć w krykieta, albo w polo, ale ludzie nie dość, że nie tak ubrani, chodzą do jakiejś pracy cały dzień, i jeszcze wolą piłkę pokopać, zamiast grać z nimi, albo chociaż kibicować.

 

No kto może nie mieć ochoty pograć w polo?

 

john-cleese.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...