Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem dzisiaj pierwszy raz na blog Pokolenie Ikea. Kurwa, że też takie kocopoły zyskują setki tysięcy lajków i wyświetleń :o I ludzie to cytują dodaję koniecznie to zjebane określenie "w punkt" Chociaż z drugiej strony i tak lepsze to niż kominek

A gość jeszcze książkę napisał xD

Odnośnik do komentarza

https://thetab.com/us/2017/06/05/harvard-memes-rescinded-69413?utm_source=student&utm_medium=university&utm_campaign=viral

 

Harvard wyjebał kilku swoich przyszłych uczniów, bo wysyłali sobie rasistowskie/wulgarne memy na prywatnym czacie.

 

Co myślicie o takiej decyzji? Zapraszam do dyskusji.

Ich uniwersytet ich zasady. A że pojebane to inna sprawa. Czego spodziewasz się po amerykańskich uniwersytetach? Przecież to wylegarnia wszelkiego lewactwa i berniebotow

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Trafiłem dzisiaj pierwszy raz na blog Pokolenie Ikea. Kurwa, że też takie kocopoły zyskują setki tysięcy lajków i wyświetleń :o I ludzie to cytują dodaję koniecznie to zjebane określenie "w punkt" Chociaż z drugiej strony i tak lepsze to niż kominek

Ten sam target i poziom.

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

To fakt. Też przeczytałem i jako czytadło do pociągu czy na leżak jest to zupełnie niezłe na parę godzin - w przeciwieństwie do bloga, którego przełknąć nie umiem. Gość od Pokolenia Ikea napisał jeszcze fabularną książkę ostatnio, ale jest nie tylko najsłabsza z tej trójki, to jeszcze zwyczajnie marna.

Odnośnik do komentarza

 

https://thetab.com/us/2017/06/05/harvard-memes-rescinded-69413?utm_source=student&utm_medium=university&utm_campaign=viral

 

Harvard wyjebał kilku swoich przyszłych uczniów, bo wysyłali sobie rasistowskie/wulgarne memy na prywatnym czacie.

 

Co myślicie o takiej decyzji? Zapraszam do dyskusji.

Ich uniwersytet ich zasady. A że pojebane to inna sprawa. Czego spodziewasz się po amerykańskich uniwersytetach? Przecież to wylegarnia wszelkiego lewactwa i berniebotow

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Trafiłem dzisiaj pierwszy raz na blog Pokolenie Ikea. Kurwa, że też takie kocopoły zyskują setki tysięcy lajków i wyświetleń :o I ludzie to cytują dodaję koniecznie to zjebane określenie "w punkt" Chociaż z drugiej strony i tak lepsze to niż kominek

Ten sam target i poziom.

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

No ale Harvard dostaje kasę od państwa też, więc chyba nie do końca? :> No ale wiem, niczego innego po amerykańskiej elitarnej uczelni się nie spodziewałem, do UK też powoli przechodzą zwyczaje z amerykańskich uczelni.

Odnośnik do komentarza

Ja w tym roku 1000zł, a jak kupowałem auto to było z 600zł. Zastanawiam się jak będzie w przyszłym roku, bo teraz ostatni rok ze zwyżką, tyle, że ubezpieczenie mam do kwietnia, a urodziny w czerwcu, ciekawe czy polecą "rocznikowo"? :-k

Nie, podajesz im przecież pełną datę urodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...