Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, postaram się, daj znać co cię konkretnie interesuje :). Miałem karnet, kupowany w styczniu, cena - nie pamiętam dokładnie - bodaj coś koło 160 :)

To tanio, na festival w Montreux mniej więcej tyle kosztowały bilety na jeden koncert :keke: a i lineup był średni. Ok, jutro podbiję.

Odnośnik do komentarza

 

Gowno sezon.

 

Z wiarą u mnie średnio, to w takich momentach bardzo pomaga przypowieść o 7 latach tłustych i 7 latach chudych.

Choć Egipcjanie wtedy jako "sezon" uważali zapewne wylewy Nilu, to chyba się nie obrażą, jak ich sezon podepniemy pod nasz.

W sumia to sa dwa kluby, ktore mnie interesuja i do Barcelony moze to i pasuje, trudno. Sledzilem ich juz jak byli bardzo slabi. Ale co powiedziec o Pogoni? Kiedy te tluste beda...

 

No i ogolnie te za którymi nie przepadam kluby: Real, Chelsea wygrywaja ligi w kraju. Moze jeszcze niech jakas Jaga wygra w PL...

Odnośnik do komentarza

Wiecie może jak poznać, że jedzenie w zamrażarce rozmroziło się i zamroziło ponownie? Prawdopodobnie przez ~7h nie było prądu i zastanawiam się, czy cała zawartość zamrażarki nie jest do wyjebania. Niby zamrażarka nie była otwierana, ale nie wiem jak dobrze jest wyizolowana (lodówka w sumie dość nowa, chyba z rok ma).

Odnośnik do komentarza

No kibicując Pogoni musisz szukać innych radości ;)

Ja np. wiem, że za mojego życia nie zobaczę mistrzostwa Niemiec zdobytego przez FCN, dlatego jestem i tak bardzo szczęśliwy, że dane mi było zobaczyć zdobycie Pucharu Niemiec w 2007 ;)

Ja caly czas czekam. Mam nadzieje, ze Gruby Ronald bedzie moim mesjaszem.
Odnośnik do komentarza

 

 

Gowno sezon.

 

Z wiarą u mnie średnio, to w takich momentach bardzo pomaga przypowieść o 7 latach tłustych i 7 latach chudych.

Choć Egipcjanie wtedy jako "sezon" uważali zapewne wylewy Nilu, to chyba się nie obrażą, jak ich sezon podepniemy pod nasz.

W sumia to sa dwa kluby, ktore mnie interesuja i do Barcelony moze to i pasuje, trudno. Sledzilem ich juz jak byli bardzo slabi. Ale co powiedziec o Pogoni? Kiedy te tluste beda...

 

No i ogolnie te za którymi nie przepadam kluby: Real, Chelsea wygrywaja ligi w kraju. Moze jeszcze niech jakas Jaga wygra w PL...

W drugą stronę też to działa kibicom Chelsea nie po drodze z kibicami Barcelony :P
Odnośnik do komentarza

To co, juz teraz teraz oficjalnie Ronaldo > Messi czy jeszcze nie?

kiedy Messi robi coś wspaniałego "hurr najlepszy gracz w historii, Z INNEJ PLANETY, jak z plejstejszyn"

kiedy Ronaldo robi coś wspaniałego "obaj są wspaniałymi graczami"

 

 

#justiceforronaldo #prayforcr

Odnośnik do komentarza

A Muslims killed in the name of oil?

oj tam oj tam

w ogóle to nie jaram się terroryzmem, 500 osób zabitych, no kurwa wielkie mi mecyje

"noo zobaczymy jak będziesz gadał jak się to przytrafi komuś z twojej rodziny!" chuja takie gadanie, nie przytrafi się na 99%, to tak jak z rekinami. Prędzej umrzecie od kurwa losowego kokosa spadającego z drzewa na tych Hawajach czy innych Bermudach niż od rekina, no ale kokos rozłupujący czaszkę nie działa tak na wyobraźnie

Odnośnik do komentarza

nie no, wiadomo, że wypadki, rak, choroby serca, komary itp to liderzy i nie ma co porównywać, ale terroryzm jest tak nieszkodliwy, że szkoda gadać. 5s googlowanie mówi mi, że w USA jest 6 razy większa szansa, że zostanie się zabitym przez policjanta niż przez jakąś formę terroryzmu, cała ta wielka sraka i stanie na baczność na dźwięk słowa 'terroryzm' powoduje więcej ataków niż wszystkie otwarte dla uchodźców granice razem wzięte

Odnośnik do komentarza

No ale wypadek drogowy to wypadek, zamach terrorystyczny cechuje determinacja i brak przypadku. C'mon, co to za porównanie

patrząc na inne kraje wypadek to wcale nie wypadek, ponieważ mamy jedna z największych śmiertelności z powodu wypadków na 100 000 mieszkańców

nie bierze się to z niczego i nie jest wcale przypadek - mamy bardzo niską kulturę jazdy, ignorujemy często przepisy itd.

 

samorządom zabrano fotoradary i wzrost śmiertelności tych miejscach o ok. 50% - przypadek, czy może jest w tym determinizm?

Odnośnik do komentarza

No ale jest różnica pomiędzy wypadkiem a atakiem terrorystycznym, bo kierując samochodem nie myślisz "ooo będę jechał szybko to zabiję ludzi i będzie fajnie", a przy okazji ataku terrorystycznego już tak.

 

Ale zgadzam się, że kultura jazdy w PL jest fatalna, wszyscy są "najlepszymi kierowcami", a wypadki powodują Ci, którzy jeżdżą zgodnie z przepisami/za wolno xD

 

No i zamachy terrorystyczne to ofc bardzo mało prawdopodobny sposób na śmierć.

 

Inna sprawa, że post połączony z upałami nie najlepiej działa na mózgi...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...