Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A nie wiem, jakaś paczka dawno ściągnięta.

 

Zmieniając temat, szykuje się gruba akcja za tydzień we Wrocławiu :keke: Póki co cicho sza, ale zapraszam na Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa. W sobotę o 14:30 na scenie ;)

Odnośnik do komentarza

A nie wiem, jakaś paczka dawno ściągnięta.

 

Zmieniając temat, szykuje się gruba akcja za tydzień we Wrocławiu :keke: Póki co cicho sza, ale zapraszam na Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa. W sobotę o 14:30 na scenie ;)

Nawet bym podjechał, ale mam kawalerski. Będziesz śpiewał?

Odnośnik do komentarza

 

Mieliśmy dyskusję w pracy i pisze żeby rozwiązać dylemat. W jakich częściach kraju mówi się "nie kazać" w znaczeniu "nie pozwolić"?. Wpisujcie miasta!!! :D

To jakiś absurd :D możesz to użyć jakoś w zdaniu?
Mama mi nie kazała palić papierosów.

 

Ja to już słyszałem dawno temu u kilku znajomych z Mazur. Ale w dyskusji wyszło że różne inne miejscowości też tak mają. Dlatego zastanawia mnie skąd to przyszło.

Odnośnik do komentarza

 

Myślicie, że był atomowy? :-k http://www.tvn24.pl/pomorze,42/the-independent-sesja-z-martwym-morswinem-w-cork,744376.html

 

 

 

kurde kupiłbym sobie jakiś głośniczek na bt, żeby sobie coś brzdąkało jak jestem na dworzu, trochę lepiej niż pierdzenie z telefonu :-k ktoś coś ma i może polecić? tak do 200 zł?

 

Reaper miał w tamtym roku na zlocie, to może zarzuci modelem.

 

Nope, ja miałem jakieś gówno z promocji CitiBanku ;) Z takich lepsiejszych, to pewnie Bose, ale wątpię, żeby dało się zmieścić w 200 zł.

no właśnie nie chcę wydawać nie wiadomo ile na taki głośnik, bo cholera, to dalej jest mała pierdziawka, a potrafią kosztować i po 1k ;) dobre opinie ma widzę JBL Go i może coś takiego sobie kupię albo coś z dwoma głośnikami

 

Polecam Earson ER-151 na Aliexpress. Dostałem w prezencie w zeszłym roku i gra bardzo przyzwoicie jeśli chodzi o jakość i głośność. Na jednym ładowaniu potrafi dociągnąć do 10h.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...