Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

zalozylbym sobie konto na twitterze, gdyby nie to, ze ktos sie podszyl i na mojego maila zalozyl juz sobie konto, ktorego teraz oczywiscie nie da sie skasowac...

 

a w jaki sposób niby potwierdził to konto? I czemu nie zresetujesz hasła (uwaga, przychodzi na maila, bez żadnych cudów wianków), a potem nie użyjesz google, żeby się dowiedzieć jak skasować/wyczyścić konto? :)

Odnośnik do komentarza

Po 4 miesiącach (:kekeke:) w końcu skończyłem the last of us. Fajny tytuł, ale chyba a spodziewałem się czegoś więcej ;). Historia dobra (aczkolwiek relacja między bohaterami w the walking dead wzbudziła we mnie więcej emocji), rozgrywka trochę zbyt powtarzalna i przewidywalna (pod koniec już trochę to nuzylo). Na pewno na wielki plus kreacja świata i wszystkich postaci. Znakomita sprawa :) No i kilka bardzo ładnych scen w samej grze, które zapadną mi w pamięci.

Odnośnik do komentarza

 

zalozylbym sobie konto na twitterze, gdyby nie to, ze ktos sie podszyl i na mojego maila zalozyl juz sobie konto, ktorego teraz oczywiscie nie da sie skasowac...

 

a w jaki sposób niby potwierdził to konto? I czemu nie zresetujesz hasła (uwaga, przychodzi na maila, bez żadnych cudów wianków), a potem nie użyjesz google, żeby się dowiedzieć jak skasować/wyczyścić konto? :)

 

z tego co wyczytalem w googlu, nie ma mozliwosci usuniecia konta na twitterze

wlasnie to mnie zastanawia, w jaki sposob potwierdzil, ale podejrzewam, ze w obecnych czasach podszycie sie pod czyjegos maila nie jest szczytem techniki ;)

haslo resetowalem - to nie jest problemem :) tylko ze nie chce miec konta z jakims kurwa zjebanym loginem, ktorego nikt ze mna i tak nie powiaze

 

czolem!

Odnośnik do komentarza

 

 

wlasnie to mnie zastanawia, w jaki sposob potwierdzil, ale podejrzewam, ze w obecnych czasach podszycie sie pod czyjegos maila nie jest szczytem techniki ;)

Jak dobrze pamiętam, to na twitterze nie ma czegoś takiego jak potwierdzenie konta - kiedyś przypadkiem z konta google, które wykorzystuje tylko na komórce do operowania kilkoma aplikacjami typu youtube, założyłem będąc zaspany takie konto, choć nie podałem do niego żadnych informacji. Próbowałem je usunąć, ale faktycznie się nie dało.

Odnośnik do komentarza

Spoko rozumiem, a organista i przystrojenie kościoła, wiesz? Tak szacuję łącznie za te trzy sprawy tysiaka.

Organistka bierze u nas dwieście, za przystrojenie siostra zakonna bierze bodajże 300 złotych, ale nie jestem pewien, nie interesowało mnie to nigdy. Do tego trzeba liczyć ofiarę za zapowiedzi (najbardziej bezsensowna IMHO), około 100 złotych. Choć ceny takich rzeczy różnią się znacząco od siebie w poszczególnych parafiach.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...