Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Byl ktos na wakacjach w Izraelu? Warto? Bo super tanie loty są caly czas :-k

Drogo i duzo żydów.

To ze duzo zydow to spoko, ze drogo to wiem

 

ostatnio też sobie obczajałem, bo są od niedawna też z Poznania tanie loty, ale na miejscu w chuj drogo :/

Odnośnik do komentarza

O jezu jakim mój kierownik jest śmieciem :pray:

 

26 kończy mi się umowa i miałem być w pracy wt-czw po 6h, a piątek mieć wolny już. Gość się dowiedział, że nie mam zamiaru przedłużać i dojebał mi 11,7 i 2 razy po 6 tak, że muszę jeszcze w piątek przyjść.

 

Jak ja się cieszę, że wypierdalam z tej roboty.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Byl ktos na wakacjach w Izraelu? Warto? Bo super tanie loty są caly czas :-k

Drogo i duzo żydów.

To ze duzo zydow to spoko, ze drogo to wiem

 

ostatnio też sobie obczajałem, bo są od niedawna też z Poznania tanie loty, ale na miejscu w chuj drogo :/

 

Izrael sam w sobie drogi fakt, ale piękny. Polecam Ejlat i delfiny które jedzą z ręki ;) Malutki problem to przesłuchania na lotnisku i to całkiem konkret. Trzeba uważać na szabas, bo można się obudzić z ręką w nocniku ;) Ale jak będziesz kogoś szukał do wyprawy to ja jestem gotów! Ja! Ja!

 

Muszę zaliczyć to co chce (Jerozolime i Jordanie - Petra ) bo po Iranie to już do Izraela wstępu nie będę miał :keke:

Odnośnik do komentarza

Słaba sytuacja;/ ja miałem jeszcze chujowszą opcję, kończyła mi się umowa we wtorek/rozmowa z kierownikiem nie martw się jest ok, tylko czekam na papiery, poniedziałek miałem wolny i nadchodzi wtorek ja wyluzowany czekam na umowę. Idę na spotkanie z kierownikiem i dostaje informacje, że jednak umowy mi nie przedłuż:)wstałem i poszedłem do domu

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...