Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To w imię chorej politycznej poprawności proponuję obsadzić Petera Dunkledge'a (sorry jak przekręciłem nazwisko, ale chodzi o karła z Gry o Tron) do roli Michaela Jordana jak będą kręcić biografię. W końcu aktor świetny więc skoro tylko umiejętności mają decydować a nie trzeba pasować do roli to dlaczego nie? :D

 

A pardon, zapomniałem o tym, że z Ciebie też mam bekę, wybacz.

Odnośnik do komentarza

 

Redukcja do absurdu to rozumiem pierwszy krok do przyznania się do błędu?

Dlaczego absurdu? Chcesz dyskryminować że względu na kolor skóry czy na chorobę?

Ciężko dyskutować z kimś, kto nie widzi różnicy między postacią fikcyjną i autentyczną.

Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle to poza kurierami gardzę śmieciarzami. Jako, że w domu jest segregacja to mamy jeden osobny kubeł na tzw "mieszane", i osobne worki na szkło, papier i plastik. Mamy na działce, przy płocie taki wyszczególniony i otwierany z oby stron przez furtkę śmietnik gdzie to wrzucamy. Zawsze, ale to kurwa zawsze, mają jaśnie panowie śmieciarze z tym problem. Albo wyjebią kubeł poza to miejsce, albo nie wezmą wszystkich śmieci mimo hormonogramu albo jak lekko wystają z kubła to też nie wezmą. Nie wiem kurwa, ale gardzę niezmiernie.


Przecież aktor, który miałby zagrać Michaela Jordana jest już od dawna znany:

 

Ten ziomek z Friday Night Lights, Creeda i NBA 2k17.

 

Hehe

Odnośnik do komentarza

 

Redukcja do absurdu to rozumiem pierwszy krok do przyznania się do błędu?

Dlaczego absurdu? Chcesz dyskryminować że względu na kolor skóry czy na chorobę?

Nie rozumiesz tego, że jak w charakterystykę postaci jest wpisane, że jest kobietą/mężczyzna/czarny/biały, to normalne jest, że osadza się pasującego do tego aktora/aktorkę. I tak jest w przypadku Jordana. W przypadku Wiedźmina/Bonda/Hermiony Granger tak nie jest. Kolor skóry nie wpływa na charakter tych postaci, na ich zachowanie, więc może być dowolny.

Odnośnik do komentarza

O, a u mnie kurier właśnie zaliczył plusik. Dzisiaj paczka zmieniła status, chwilę temu Pan (#szacunek) zadzwonił z pytaniem czy jestem w domu, szybko się umówiliśmy i już paczka jest u mnie :)

Jednak nie musiałem wpisywać adresu biura jako miejsca odbioru.

Odnośnik do komentarza

 

 

Redukcja do absurdu to rozumiem pierwszy krok do przyznania się do błędu?

Dlaczego absurdu? Chcesz dyskryminować że względu na kolor skóry czy na chorobę?
Nie rozumiesz tego, że jak w charakterystykę postaci jest wpisane, że jest kobietą/mężczyzna/czarny/biały, to normalne jest, że osadza się pasującego do tego aktora/aktorkę. I tak jest w przypadku Jordana. W przypadku Wiedźmina/Bonda/Hermiony Granger tak nie jest. Kolor skóry nie wpływa na charakter tych postaci, na ich zachowanie, więc może być dowolny.
No dobrze, to bardziej adekwatny przykład. Denzel Washington w roli dziewczynki z Ringu. Z tego co mi wiadomo to nie adaptacja więc i opisana wcześniej w żaden sposób nie była. Kolor skóry i wiek ma znaczenie tylko wizualne. Pasuje.

Wbrew pozorom Michael Jordan to nie jest postać fikcyjna, choć jego osiągnięcia wydają sie zbyt fantastyczne.

Koledze Maniakowi dodam, ze Space Jam to nie był film autobiograficzny.

Argument krzysfiola jest bardziej przekonujący chociaż też nie do końca. Czytając Twoje zastrzeżenie wyobrazilem sobie Jessicę Albę w roli Piętaszka.
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Redukcja do absurdu to rozumiem pierwszy krok do przyznania się do błędu?

Dlaczego absurdu? Chcesz dyskryminować że względu na kolor skóry czy na chorobę?
Nie rozumiesz tego, że jak w charakterystykę postaci jest wpisane, że jest kobietą/mężczyzna/czarny/biały, to normalne jest, że osadza się pasującego do tego aktora/aktorkę. I tak jest w przypadku Jordana. W przypadku Wiedźmina/Bonda/Hermiony Granger tak nie jest. Kolor skóry nie wpływa na charakter tych postaci, na ich zachowanie, więc może być dowolny.
No dobrze, to bardziej adekwatny przykład. Denzel Washington w roli dziewczynki z Ringu. Z tego co mi wiadomo to nie adaptacja więc i opisana wcześniej w żaden sposób nie była. Kolor skóry i wiek ma znaczenie tylko wizualne. Pasuje.

No i dobrze, jakby wychodził on z telewizora i zabijał to czemu nie. Ale jak sam napisałeś, jest to rola dziewczynki z Ringu, więc pomysł na nią to bycie dziewczynką. Tak jak pomysłem twórców Bonda może być to, że James będzie czarny, więc przykład zupełnie nietrafiony.

Odnośnik do komentarza

Ale im chodzi o sam fakt koloru, więc dziewczynka mogłaby być czarna, ale nie mogłaby być mężczyzną (no bo szukają dziewczynki i to nie jest dyskryminacja chyba, że szukaliby białej dziewczynki). Więc lepszy przykład to byłby film o Eskimosach, gdzie no nie może zagrać czarny. Chyba, że turystę ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...