Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No to nie jest dla Ciebie zmiana na lepszego aktora, bo właśnie patrzysz przede wszystkim na kolor jego skóry, a nie umiejętności aktorskie i to jest rasizm. Piszę to już x raz, więcej mi się chyba nie chce.

No ok, już pisałem. Patrzę na to pod takimi względami w wyżej wymienionych miejscach/rolach. jeśli to wg Ciebie rasizm, to ok. Mi pasuje. Jak mi nie pasuje ten albo tamten, bo zamienili go na czarnego, choć zawsze był biały lub powinien, to tak- mam poglądy rasistowskie w tym temacie. Nie przeszkadzają mi one.

Odnośnik do komentarza

Pisałeś o szybkości też :)


 

No to nie jest dla Ciebie zmiana na lepszego aktora, bo właśnie patrzysz przede wszystkim na kolor jego skóry, a nie umiejętności aktorskie i to jest rasizm. Piszę to już x raz, więcej mi się chyba nie chce.

No ok, już pisałem. Patrzę na to pod takimi względami w wyżej wymienionych miejscach/rolach. jeśli to wg Ciebie rasizm, to ok. Mi pasuje. Jak mi nie pasuje ten albo tamten, bo zamienili go na czarnego, choć zawsze był biały lub powinien, to tak- mam poglądy rasistowskie w tym temacie. Nie przeszkadzają mi one.

 

Przynajmniej doszliśmy do porozumienia i coś ustaliliśmy ;).

Odnośnik do komentarza

Kurwa makk napisz jeszcze 20 razy na każdej stronie, że ci pasuje bycie rasistą.

 

Wprowadźcie w końcu możliwość wjebania na plonkliste moderatorów, bo przecież czytać się nie da ludzie.

Pasuje mi bycie rasistą.

Odnośnik do komentarza

Czekam jeszcze na ankiete czy rasiści mogą moderować CMF :keke:


W sumie Thomas dobrze pokazuje, ze wzrost w koszykówce może nie mieć znaczenia (tak jak kolor skóry w przypadku aktora) jeśli ktoś ma odpowiednio wysokie umiejętności :)

Odnośnik do komentarza

To w imię chorej politycznej poprawności proponuję obsadzić Petera Dunkledge'a (sorry jak przekręciłem nazwisko, ale chodzi o karła z Gry o Tron) do roli Michaela Jordana jak będą kręcić biografię. W końcu aktor świetny więc skoro tylko umiejętności mają decydować a nie trzeba pasować do roli to dlaczego nie? :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...