Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, żyjecie w swoje zamkniętej bańce i nie macie pojęcia o otaczającym świecie :P ;)

 

Znam ludzi w moim wieku, którzy nie posiadają konta na facebooku, pomimo świadomości jego istnienia*. Znam ludzi, którzy nie korzystają ze smartfonów, pomimo świadomości ich istnienia (tu już nie do końca rozumiem ;)). Podobnie pewnie są ludzie, którzy korzystają z GG - bo po prostu działa.

 

 

* są też tacy, którzy mają konto na facebooku wspólnie z żoną/mężęm, ale dla takich to oddzielne piekło powinno być ;)

Odnośnik do komentarza

Mam kilku znajomych, którzy nie mają FB, ale to są ludzie, którzy po prostu nie przepadają za siedzeniem przy komputerze/w necie, więc jedyny kontakt z nimi to jest telefoniczny lub bezpośredni ;) Nikt z moich znajomych nie korzysta z innego komunikatora poza FB Messengerem.

Odnośnik do komentarza

 

No to wracam do jaskini :D U mnie to nie kwestia niechęci do Zuckerberga, tylko przywiązanie do prywatności.

 

 

Przecież możesz sobie stworzyć konto do lurkowania, z fałszywymi danymi :>

 

Miałem kiedyś i mi skasowali. Oparte na inicjałach było. Zresztą wtedy masowo kasowali wszystkie konta z pseudonimami, inicjałami itp.

Odnośnik do komentarza

 

jest jeszcze hangout od google, jak ktoś ma konto na gmailu

 

straszne gówno, mogli zostawić google talk :|

 

 

Czy ja wiem, czy aż tak się różnią między sobą :-k Na pewno jest jakiś problem, że nie zawsze widać, że ktoś od Ciebie napisał

Odnośnik do komentarza

 

 

jest jeszcze hangout od google, jak ktoś ma konto na gmailu

 

straszne gówno, mogli zostawić google talk :|

 

 

Czy ja wiem, czy aż tak się różnią między sobą :-k Na pewno jest jakiś problem, że nie zawsze widać, że ktoś od Ciebie napisał

 

 

Google talk było zajebistym narzędziem zewnętrznym, a hangouts są zbyt przekombinowane i chujowe komunikacyjne. Whatsup i messenger bijo na kwaśne jabłko hangoutsa.

Odnośnik do komentarza

Ja najbardziej cenię w gg to, że nie trzeba używać imienia i nazwiska. Jednak w kontaktach prywatnych w sieci wychodzę z założenia KMWTW :D Jak ktoś mnie nie zna z imienia i nazwiska to i nie musi znać. Idea numerów jest moim zdaniem lepsza, niż imion i nazwisk.

Odnośnik do komentarza

Ja najbardziej cenię w gg to, że nie trzeba używać imienia i nazwiska. Jednak w kontaktach prywatnych w sieci wychodzę z założenia KMWTW :D Jak ktoś mnie nie zna z imienia i nazwiska to i nie musi znać. Idea numerów jest moim zdaniem lepsza, niż imion i nazwisk.

To ja już serio nie wiem z kim Ty gadasz na tym gadu-gadu :>

Odnośnik do komentarza

 

Ja najbardziej cenię w gg to, że nie trzeba używać imienia i nazwiska. Jednak w kontaktach prywatnych w sieci wychodzę z założenia KMWTW :D Jak ktoś mnie nie zna z imienia i nazwiska to i nie musi znać. Idea numerów jest moim zdaniem lepsza, niż imion i nazwisk.

To ja już serio nie wiem z kim Ty gadasz na tym gadu-gadu :>

 

I to właśnie ta przewaga nad FB :keke: Na FB byś wiedział z kim gadam :keke:

Odnośnik do komentarza

Pamiętam, że na GG zawsze miałem status zaraz wracam lub niewidoczny :) I czy wy też mieliście tego jednego ziomka, który przez cały czas miał opis "kocham cie bardzo mocno kochanie :*"

 

A obecnie korzystam jedynie z messengera i whats appa. O dziwo to drugie jest dosyć popularne wśród moich znajomych w Skandynawii :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...