Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja od piątku oglądam Soprano i nie odpaliłem nawet FMa. Od jutra wolne pewnie co najmniej na tydzień to będzie czas pograć i pooglądać.

Przynajmniej nikt mi dupy przez telefon nie będzie zawracał.

Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać, że ten serial Hell on Wheels ogląda się bardzo dobrze. Nie ma ciętości języka Deadwood ( :wub: ), ale wciąga. No i ma bardzo ładne zdjęcia :)

Nie ma za co :D

Aż tak ciętego nie ma, ale Bochannon też potrafi swoje. Później będą śmieszni Irlandczycy, co dołożą swoje ;)

Odnośnik do komentarza

Mi jest z powodu nowego związku Ryśka, czy jakiegokolwiek polityka tak bardzo wszystko jedno, że dziwię się ludziom, że niczym dziwnym jest dla nich informacja o tym na pierwszej stronie gazety. No ale ok, powiedzmy, że to celebryci jak i inni.

 

Natomiast co to ma wspólnego z ich powagą jako opozycji, to nie wiem. :-k

Odnośnik do komentarza

Mi jest z powodu nowego związku Ryśka, czy jakiegokolwiek polityka tak bardzo wszystko jedno, że dziwię się ludziom, że niczym dziwnym jest dla nich informacja o tym na pierwszej stronie gazety. No ale ok, powiedzmy, że to celebryci jak i inni.

 

Natomiast co to ma wspólnego z ich powagą jako opozycji, to nie wiem. :-k

Mi sam romans osobiście nie przeszkadza, no ale to są politycy, większości polskiego społeczeństwa coś takiego przeszkadza i to jest działanie na szkodę partii. Do tego chodzi o sposób w jaki ten swój związek ujawniają, no kurwa Super Express super poważna gazeta :D. Jeszcze wcześniej temu zaprzeczali, wyjazd na Maderę w trakcie prostestów w Sejmie też nie wyglądał zbyt poważnie itd. Przez takie właśnie PR-owe błędy .N jest aktualnie pod progiem wyborczym.

 

Najlepsza są te komentarze zwolenników partii, którzy piszą "liczy się program partii, merytoryczne występy, a nie to co brukowce napiszą" co jest tłumaczenie się identyczne jak Korwinistów po wypowiedziach o Hitlerze i kompletne ignorowanie wyborców, bo większość z nich obejrzy właśnie okładkę Superaka zamiast programu.

Odnośnik do komentarza

 

Mi jest z powodu nowego związku Ryśka, czy jakiegokolwiek polityka tak bardzo wszystko jedno, że dziwię się ludziom, że niczym dziwnym jest dla nich informacja o tym na pierwszej stronie gazety. No ale ok, powiedzmy, że to celebryci jak i inni.

 

Natomiast co to ma wspólnego z ich powagą jako opozycji, to nie wiem. :-k

Mi sam romans osobiście nie przeszkadza, no ale to są politycy, większości polskiego społeczeństwa coś takiego przeszkadza i to jest działanie na szkodę partii. Do tego chodzi o sposób w jaki ten swój związek ujawniają, no kurwa Super Express super poważna gazeta :D. Jeszcze wcześniej temu zaprzeczali, wyjazd na Maderę w trakcie prostestów w Sejmie też nie wyglądał zbyt poważnie itd. Przez takie właśnie PR-owe błędy .N jest aktualnie pod progiem wyborczym.

 

Najlepsza są te komentarze zwolenników partii, którzy piszą "liczy się program partii, merytoryczne występy, a nie to co brukowce napiszą" co jest tłumaczenie się identyczne jak Korwinistów po wypowiedziach o Hitlerze i kompletne ignorowanie wyborców, bo większość z nich obejrzy właśnie okładkę Superaka zamiast programu.

 

 

comment_0anVqzZkpZWOQYVzOScs5kkmfKIxopuo

 

Odnośnik do komentarza

W temacie oceny romansów polityków popieram w całej rozciągłości Gabe.

 

 

Jeszcze wcześniej temu zaprzeczali, wyjazd na Maderę w trakcie prostestów w Sejmie też nie wyglądał zbyt poważnie itd.

No błagam. Mamy protest rotacyjny, w którym wedle kalendarza codziennie mają się zmieniać uczestnicy - siłą rzeczy przez parę dni parę osób nie będzie siedzieć w sejmie. Do tego mamy przerwę zimową w sejmie, w trakcie której zwyczajowo jeździ się na urlopy. I nagle widzimy zdjęcie Petru jadącego na urlop i matoły hurr, łamie protest, durr, wakacji się zachciało.

Nie oceniam Petru zbyt dobrze, ale hejt, jaki na niego popłynął za ten wyjazd na urlop, to jedna z najbardziej żenujących, rakowych rzeczy, jakie widziałem w polskiej polityce i to nie tylko w ostatnich latach.

 

Do tego chodzi o sposób w jaki ten swój związek ujawniają, no kurwa Super Express super poważna gazeta

Przecież to chodzi tylko o hajs z tego tytułu + większy target niż publikacja gdzie indziej. No i kto inny by się tym interesował? ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Przecież to chodzi tylko o hajs z tego tytułu + większy target niż publikacja gdzie indziej. No i kto inny by się tym interesował?

 

no i jak ma w tym kraju być jakaś sensowna opozycja, jak wszyscy kurwa tylko czekają, żeby zrobić skok na hajs...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...