Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.facebook.com/Staropolanka2000/photos/a.124589677569890.15506.117231664972358/1612947322067444/?type=3&theater

 

Niezmiernie bawi mnie zupełny brak dysonansu poznawczego, który zestawia ze sobą slogan Red is Bad z polską, biało-czerwoną flagą :kekeke:

 

A jeszcze fajnie dokłada się data na Staropolance (pewnie data założenia) :D

Tak, uzdrowisko zbudowali Niemcy.

Odnośnik do komentarza

 

No co, zaorała to zaorała, a media milczą...

W punkt!

Francuskie media mają nieco inne zdanie na temat tej debaty. My się śmiejemy, bo nam to wisi, ale Francuzi się bulwersują, bo Le Pen miała przygotowane tylko teksty na ataki Macron'a, żadnych argumentów merytorycznych. O gospodarce, polityce zagranicznej nie powiedziała nic, a o szukaniu oszczędności we wpłatach Francji do UE tylko się ośmieszyła. Widać nie tylko Polska miała fatalnych kandydatów na urząd prezydenta, tylko w Polsce nie ma systemu pół-prezydenckiego, więc nas to nie boli.

Odnośnik do komentarza

Mi się właśnie w weekend zepsuły i aktualnie jestem bez. :/

 

 

Wow, Twoi pracownicy muszą naprawdę nie lubić swojej pracy

Nigdy w życiu nie miałem pracy do której idę z ochotą po długim weekendzie :) Nawet jak lubiłem daną pracę, to jednak wolne rozleniwia. Co prawda nie kombinowałem nigdy z L4, ale już z honorowym oddawaniem krwi często :)

 

niestety nie mogę tak robić, zazdroszczę zdrowym takiej mozliwosci

Odnośnik do komentarza
Ulizany [******] to typowa polityczna pacynka, człowiek znikąd, bez własnego zaplecza, bez dorobku, nigdy nie był przywódcą a został delegowany przez możnych do bycia kandydatem na prezydenta [*****}

 

o kim to mowa?

 

emotki mi nie działają :(

Odnośnik do komentarza

 

Ulizany [******] to typowa polityczna pacynka, człowiek znikąd, bez własnego zaplecza, bez dorobku, nigdy nie był przywódcą a został delegowany przez możnych do bycia kandydatem na prezydenta [*****}

 

o kim to mowa?

 

emotki mi nie działają :(

 

 

O Komorowskim ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Ulizany [******] to typowa polityczna pacynka, człowiek znikąd, bez własnego zaplecza, bez dorobku, nigdy nie był przywódcą a został delegowany przez możnych do bycia kandydatem na prezydenta [*****}

 

o kim to mowa?

 

emotki mi nie działają :(

 

 

O Komorowskim ;)

 

Ten nowy prezydent. Andrzej D.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...