Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Z pomysłów na tatuaże, to moja koleżanka dała zaprojektować swój tatuaż 5-letniemu synkowi. Chciała mieć takiego dziecinnego bohomaza. W sumie fajny pomysł :D

Na TVN albo Polsacie był materiał o kobiecie, która właśnie w ten sposób się tatuowała. Średnio to wyglądało, gdzie miała, np. świnkę Peppę na nodze, Hello Kity na przedramieniu, etc.

Odnośnik do komentarza

 

Z pomysłów na tatuaże, to moja koleżanka dała zaprojektować swój tatuaż 5-letniemu synkowi. Chciała mieć takiego dziecinnego bohomaza. W sumie fajny pomysł :D

Na TVN albo Polsacie był materiał o kobiecie, która właśnie w ten sposób się tatuowała. Średnio to wyglądało, gdzie miała, np. świnkę Peppę na nodze, Hello Kity na przedramieniu, etc.

 

No myślę, że przy takich tatuażach trzeba zachować umiar. O ile jeden taki bohomaz może wyglądać fajnie, o tyle całe ciało wytatuowane przez dziecko to już inna sprawa :D Zresztą jak już bym szedł w ten pomysł, to jednak wolałbym, żeby to było coś osobistego dla dziecka, a nie bohater kreskówki :)

Odnośnik do komentarza

Zdziwicie się, ale to tatuowanym ma się podobać tatuaż ;) dlatego ja nie wiem co tu krytykować poza chujowym wykonaniem ewentualnie.

Myślę, że jednak nie tylko tatuowanym, chociaż oczywiście w głównej mierze. Fajny tatuaż u dziewczyny też może być jakimś drobnym plusikiem dla urody i nie wierzę, żeby kobieta o tym wcale nie pomyślała robiąc tatuaż.

Odnośnik do komentarza

 

Zdziwicie się, ale to tatuowanym ma się podobać tatuaż ;) dlatego ja nie wiem co tu krytykować poza chujowym wykonaniem ewentualnie.

Myślę, że jednak nie tylko tatuowanym, chociaż oczywiście w głównej mierze. Fajny tatuaż u dziewczyny też może być jakimś drobnym plusikiem dla urody i nie wierzę, żeby kobieta o tym wcale nie pomyślała robiąc tatuaż.

 

 

Gratuluje odkrycia prawdy objawionej. Dobry tatuaż podkreśla urodę nie tylko kobiety.

 

LOL dobre:

 

A: daj suba

B: a co będziesz wrzucać?

A: tej nie wiem, ale daj

B: lol, OK

 

xD

jeszcze żeby to była tak zwana transakcja "SUB FOR SUB", tak jak pan sauron powiedział...

 

 

 

LOL dobre:

 

A: daj suba

B: a co będziesz wrzucać?

A: tej nie wiem, ale daj

B: lol, OK

 

xD

jeszcze żeby to była tak zwana transakcja "SUB FOR SUB", tak jak pan sauron powiedział...

 

 

SUB4SUB, F4F, L4L, rewanżyq

Odnośnik do komentarza

 

Zdziwicie się, ale to tatuowanym ma się podobać tatuaż ;) dlatego ja nie wiem co tu krytykować poza chujowym wykonaniem ewentualnie.

Myślę, że jednak nie tylko tatuowanym, chociaż oczywiście w głównej mierze. Fajny tatuaż u dziewczyny też może być jakimś drobnym plusikiem dla urody i nie wierzę, żeby kobieta o tym wcale nie pomyślała robiąc tatuaż.

 

Jak dla mnie to zależy tak na prawdę ile tego ma. Mi się nie podobają laski, co mają np wydziarane całe łapy, albo jeszcze więcej. Wyjątkiem jest Kat von D.

Odnośnik do komentarza

 

Też bym się poszedł dziarać. Tylko jakoś tak nie mogę się zebrać, a każdy hajs jest odkładany. Muszę się ogarnąć z tym.

Codziennie inny: https://allegro.pl/listing?string=tatua%C5%BC%20r%C4%99kaw&order=m&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-odz-1-3-0222 ;)

Miałem pierwsza od dwóch lat rozmowę kwalifikacyjną. I w sumie dobrze się na niej czułem, zero nerwów, kompletna pewność siebie :).

 

Fajnie byłoby coś zmienić, pracowalbym dwa kroki od stadionu Espanyolu :P. Ale jak się nie uda dramatu też nie powinno być :-k

Ty znasz kataloński czy angielski w zupełności wystarczy?

 

Kataloński to tylko w jakichś nacjololo firmach ;). Hiszpański + angielski najczęściej (a najlepiej jeszcze francuski). Czasami sam angielski, czasami angielski i polski + jakoś tam hiszpański ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Zdziwicie się, ale to tatuowanym ma się podobać tatuaż ;) dlatego ja nie wiem co tu krytykować poza chujowym wykonaniem ewentualnie.

Myślę, że jednak nie tylko tatuowanym, chociaż oczywiście w głównej mierze. Fajny tatuaż u dziewczyny też może być jakimś drobnym plusikiem dla urody i nie wierzę, żeby kobieta o tym wcale nie pomyślała robiąc tatuaż.

 

Jak dla mnie to zależy tak na prawdę ile tego ma. Mi się nie podobają laski, co mają np wydziarane całe łapy, albo jeszcze więcej. Wyjątkiem jest Kat von D.

 

To ja nie mam takich ograniczeń. Na pewno jakaś granica jest, ale rzadko spotykam kobietę o której mogę powiedzieć, że za dużo tatuaży jak na mój gust. Natomiast kompletnie dyskwalifikujące są dla mnie dodatkowe kolczyki w twarzy (poza uszami). To mnie odrzuca zupełnie.

Jak jeszcze nie zrobiłeś zakupów, to polecam zamiast boczku użyć podgardla wieprzowego ;) Bliższe tradycji :)

Odnośnik do komentarza

Na sobotnią imprezę urodzinową mojej lubej zaś robię pigs in blanket camembert wreath (kiełbaski zawijane w bekon, potem w ciasto francuskie, pieczone, następnie ułożone w gwiazdę, a w środku fondue z camemberta) i pieczoną ciecierzycę z habanero.

Odnośnik do komentarza

A na serio - Man_iac, guanciale, to owszem podgardle, ale które jest suszone i odpowiednio przyprawione. Zastąpienie go surowym podgardlem, które jest dostępne w naszych sklepach chyba nie ma większego sensu.

Można je ususzyć i przyprawić ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...