Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej chodzi mi o politykę miasta. Owszem, są jakieś ścieżki rowerowe, ale raczej widzę, że kierowcy nie mają na co narzekać. W Poznaniu by w wielu miejscach polikwidowali parkingi, pozwężali drogi i puścili środkiem kontrapas.

No, nie ma co narzekać. W porównaniu z innymi miastami, mamy luksus. Chociaż jeszcze jest wiele do zrobienia, bo np. Kolumba to jakiś koszmar :D
Odnośnik do komentarza

o matko jak gardzę czymś takim...

 

 


FM Revolution powoli przymierza się do startu swojego kanału YouTube! Będą pojawiać się na nim rzeczy.
Jeszcze nie wiem jakie oraz od kiedy, bo zdrowie średnie plus muszę przypomnieć sobie video software - ale jeśli uważacie, że jesteśmy spoko albo chociaż w miarę ok, możecie dać suba na zapas, a na pewno nie przegapicie, gdy już zaczniemy publikować.
Na przystawkę możecie sobie pooglądać moje stare gole oraz FM-owe przypały z playlisty "Football Manager mnie nienawidzi", którą zaktualizowałem o nowe pozycje.
Dzięki z góry za wszelką aktywność i do usłyszenia!
Odnośnik do komentarza

 

o matko jak gardzę czymś takim...

 

 

FM Revolution powoli przymierza się do startu swojego kanału YouTube! Będą pojawiać się na nim rzeczy.
Jeszcze nie wiem jakie oraz od kiedy, bo zdrowie średnie plus muszę przypomnieć sobie video software - ale jeśli uważacie, że jesteśmy spoko albo chociaż w miarę ok, możecie dać suba na zapas, a na pewno nie przegapicie, gdy już zaczniemy publikować.
Na przystawkę możecie sobie pooglądać moje stare gole oraz FM-owe przypały z playlisty "Football Manager mnie nienawidzi", którą zaktualizowałem o nowe pozycje.
Dzięki z góry za wszelką aktywność i do usłyszenia!

 

Profesjonalizm pełną gębą :kekeke:

Odnośnik do komentarza

To uczucie jak przyszłeś do pracy a tak wogule masz wolne i mogłeś siedzieć w domu ale niebyles pewien czy wolne czy nie i twuj szef przychodzi i sie pyta "co ty tu robisz" xD

 

No nic, zaoszczędziłem dwa dni urlopu, będzie na okres świąteczno-noworoczny :]

Odnośnik do komentarza

Ja mam w tej chwili do wykorzystania 41 dni urlopu i pewnie najbliższa okazja to będzie zlot.

 

Właśnie me_who, jak tam u Ciebie grafiki, możesz już na lipiec zaklepywać? ;)


Dzisiaj na Strażników Galaktyki vol. 2 :wub:

 

Ja się dziś chyba w końcu wybiorę na F&F.

Odnośnik do komentarza

I dobrze, bo weekendy majowe bardzo szkodzą zdrowiu, więc nie ma co przedłużać. Ja dzisiaj 6 L4 dostałem, więc to naprawdę szkodliwe.

Wow, Twoi pracownicy muszą naprawdę nie lubić swojej pracy :>

Kurwa, zostawiłem dzisiaj słuchawki w domu i ni chuja nie jestem w stanie się bez nich skupić :/

Uff, znalazłem jakieś, które dostałem z telefonem służbowym. Do czegoś się w końcu przydał, bo od miesiąca go chyba nie uruchamiałem nawet :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Dlatego ja mam oddzielne przypięte w pracy, żeby nie zapomnieć, a i jeszcze jedne zapasowe mam w szufladzie, gdzie działa tylko jedna słuchawka, na wypadek jakby te się popsuły. No i nie ruszę się z domu bez telefonu na słuchawkach, więc ostatecznie mam potrójne zabezpieczenie :D

Odnośnik do komentarza

Mi się właśnie w weekend zepsuły i aktualnie jestem bez. :/

 

 

Wow, Twoi pracownicy muszą naprawdę nie lubić swojej pracy

Nigdy w życiu nie miałem pracy do której idę z ochotą po długim weekendzie :) Nawet jak lubiłem daną pracę, to jednak wolne rozleniwia. Co prawda nie kombinowałem nigdy z L4, ale już z honorowym oddawaniem krwi często :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...