Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kuzyn po studiach i zrobieniu MBA na Oxfordzie ofertę ok 35k rocznie na rękę w City potraktował jako urągającą i znacznie zaniżoną względem ofert otrzymanych przez innych absolwentów, więc te 40k funtów rocznie to żadna kosmiczna pensja dla takich osób.

Odnośnik do komentarza

Mój kuzyn po studiach i zrobieniu MBA na Oxfordzie ofertę ok 35k rocznie na rękę w City potraktował jako urągającą i znacznie zaniżoną względem ofert otrzymanych przez innych absolwentów, więc te 40k funtów rocznie to żadna kosmiczna pensja dla takich osób.

Ano. Inna sprawa, że wszystkie tego typu firmy mają politykę "awans albo wylot" i dlatego sporo osób odchodzi/jest zwolniona, presja ofc duża i godziny pracy koszmarne. No i w UK są dość wysokie podatki, więc jak jeszcze mieszkasz w Londynie, gdzie koszty życia są bardzo wysokie, to nie jest koniecznie tak super.

Odnośnik do komentarza

kuab i reszta bandy - poczytałem ostatnio o Musku, jego wizji świata i o Tesli i zmieniłem zdanie odnośnie elektrycznych samochodów. Tesla Model S = lubię to.

Musk jest konkretnie pojebany - twierdzi, że w ciągu 4 lat połączy mózg człowieka z komputerem. No ale propsuję go. No i Musk to jeszcze przecież SpaceX, czyli kolonizacja Marsa

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...