Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Myślę, że po prostu kwestia słabego dostosowania ceny do polskiego rynku. Jednak te 40 zł to kwota, za którą można sobie podpiąć kablówkę z (+/-) setką programów.

A ja wyszedłem z założenia, że skoro co tydzień płace 50 zł na basen córki (do tego jeszcze szereg innych płatnych zajęć) to stać mnie na te 40 zł miesięcznie za netflixa.

 

Ja też korzystałem. Teraz stwierdziłem po prostu, że co mnie interesowało to zobaczyłem i warto zmienić na showmax. Pewnie za pół roku, jak na netflixie się filmy pozmieniają zrobię wymianę powrotną. Piszę o zbyt wysokiej cenie porównując właśnie do kablówki, a nie do innych dóbr.

Odnośnik do komentarza

 

Myślę, że po prostu kwestia słabego dostosowania ceny do polskiego rynku. Jednak te 40 zł to kwota, za którą można sobie podpiąć kablówkę z (+/-) setką programów.

 

Powaga? I będzie w niej tyle filmów i seriali? Jaka kablówka to oferuje?

 

Nie znam obecnej oferty kablówek, bo od kilku lat nie korzystam z żadnej, ale korzystałem z UPC. Przy około 100 programach (a tyle mają dość niskie pakiety) są i seriale i filmy. Może inne, ale jednak. Przecież wiele z seriali dostępnych na Netflixie to seriale, które wcześniej były w otwartych telewizjach. W dodatku do tego masz sport, różne popularno naukowe programy itp.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że nie znasz ^^

 

"Może inne, ale jednak". No spoko, na TVP jest Klan i M jak miłość. Inny serial niż House of Cards, ale jednak. Jakie z seriali Netflixowych były dostępne w otwartej telewizji?

Breaking Bad, dr. House, Californication. Na pewno znalazłbym ich więcej, ale nie mam teraz Netlixa przed oczami.

Odnośnik do komentarza

Które były w otwartej TV tylko dlatego, że Netflix zadebiutował w Polsce później niż ich premiery polskie, no lol :D

Tylko czy to istotne? Chodzi o to, że na kanałach otwartych w kablówce też są dobre seriale. Wiadomo, że dla kogoś, kto chce oglądać konkretny, dostępny tylko w jednym źródle cena będzie miała mniejsze znaczenie, ale jeżeli mówimy ogólnie o dobrym serialu, to jestem przekonany, że w kablówce też coś znajdziesz, jak poszukasz.

Odnośnik do komentarza

Maniak, ale w kablowce leca w określonym czasie i musisz sie dostosować do ramowki, zeby cos obejrzeć. Ewentualnie nagrywać. Dlatego wolę VOD, a zawsze jak skończę jakiś serial to jest tam cos do obejrzenia. Nie wiem też jak w kablowkach z możliwością wyborów ścieżki dźwiękowej, a lektora nie trawię.

Odnośnik do komentarza

Maniak, ale w kablowce leca w określonym czasie i musisz sie dostosować do ramowki, zeby cos obejrzeć. Ewentualnie nagrywać. Dlatego wolę VOD, a zawsze jak skończę jakiś serial to jest tam cos do obejrzenia. Nie wiem też jak w kablowkach z możliwością wyborów ścieżki dźwiękowej, a lektora nie trawię.

Ja też wolę, ale wyszliśmy od tematu, skąd łączenie się w grupy.

Odnośnik do komentarza

Nie umiem dyskutować z osobami, które mają taką negatywną wizję świata :roll: hurr durr, zła Polska, bo nie da się tu dużo zarabiać. A jak ktoś już dużo zarabia, to na pewno jest chujem i wyzyskuje wszystkich dookoła i na sieroty na pewno nie daje. Na pewno miał lepiej w życiu niż ja, bo przecież nie mógł mieć tak samo, bo zarabia więcej. A już na pewno nie pracuje ciężej niż ja :roll:

Odnośnik do komentarza

Nie umiem dyskutować z osobami, które mają taką negatywną wizję świata :roll: hurr durr, zła Polska, bo nie da się tu dużo zarabiać. A jak ktoś już dużo zarabia, to na pewno jest chujem i wyzyskuje wszystkich dookoła i na sieroty na pewno nie daje. Na pewno miał lepiej w życiu niż ja, bo przecież nie mógł mieć tak samo, bo zarabia więcej. A już na pewno nie pracuje ciężej niż ja :roll:

Zdecydowanie :]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...