Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No, a Haribo nie:

 

Skład: syrop glukozowy, cukier, substancja żelująca: żelatyna, dekstroza; regulator kwasowości: kwas cytrynowy, koncentraty owocowe i roślinne: (cytryna, pomarańcz, jabłko, kiwi, czarny bez, czarna porzeczka, aronia, winogrona, owoc passiflory, mango, marchew, czerwona porzeczka, szpinak, pokrzywa, oset); aromaty, tłuszcz roślinny, substancja powlekająca: wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba, syrop karmelowy, fruktoza, syrop cukrowy inwertowany

Odnośnik do komentarza

 

 

Na takie piwo to stać każdego, to kwestia wyboru.

 

Chyba, że ma się zakodowane, że jak pić piwo, to od razu 6-7 żeby się najebać.

dokladnie, ja potrafie pojsc do sklepu i wydac 60-70 zl na piec piw, ale potem pije po jednym dziennie

wiec to tak samo jakbym za te same pieniadze kupil krate browara i walil po 3-4 dziennie

 

Za 60-70 zl mozna kupic fajan whisky. Nie wiem jak mozna tyle sosu wydac za 5 piw.

 

Nie znam się za bardzo na whisky, ale za 60-70 złotych to chyba będzie whisky analogiczna do piw za 2-3 złote.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Na takie piwo to stać każdego, to kwestia wyboru.

 

Chyba, że ma się zakodowane, że jak pić piwo, to od razu 6-7 żeby się najebać.

dokladnie, ja potrafie pojsc do sklepu i wydac 60-70 zl na piec piw, ale potem pije po jednym dziennie

wiec to tak samo jakbym za te same pieniadze kupil krate browara i walil po 3-4 dziennie

 

Za 60-70 zl mozna kupic fajan whisky. Nie wiem jak mozna tyle sosu wydac za 5 piw.

 

Nie znam się za bardzo na whisky, ale za 60-70 złotych to chyba będzie whisky analogiczna do piw za 2-3 złote.

 

Za 2-3 zlote to raczej bedzie analogiczna whisky z biedry za 30-40zl czy tam inny Red Label. Ale w sumie pewnie wiele sie nie pomyliles.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Na takie piwo to stać każdego, to kwestia wyboru.

 

Chyba, że ma się zakodowane, że jak pić piwo, to od razu 6-7 żeby się najebać.

dokladnie, ja potrafie pojsc do sklepu i wydac 60-70 zl na piec piw, ale potem pije po jednym dziennie

wiec to tak samo jakbym za te same pieniadze kupil krate browara i walil po 3-4 dziennie

 

Za 60-70 zl mozna kupic fajan whisky. Nie wiem jak mozna tyle sosu wydac za 5 piw.

 

Nie znam się za bardzo na whisky, ale za 60-70 złotych to chyba będzie whisky analogiczna do piw za 2-3 złote.

 

No, może za 5 ;)

Odnośnik do komentarza

 

Nie znam się za bardzo na whisky, ale za 60-70 złotych to chyba będzie whisky analogiczna do piw za 2-3 złote.

Za 2-3 zlote to raczej bedzie analogiczna whisky z biedry za 30-40zl czy tam inny Red Label. Ale w sumie pewnie wiele sie nie pomyliles.

 

Za 2-3 złote można kupić bardzo przyzwoite piwo, w porywach do dobrego. Po prostu nie jest kraftowe.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...