Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w rugby są często kontrowersje związane z linią podania do tylu? :-k

 

A czemu pytasz? :>

 

Czasem są pomyłki, zdarza się pewnie z 1-2 razy w każdym meczu, dopiero powtórka pokazuje, czy podanie było na granicy, czy do przodu. Ale nikt z tego raczej sensacji nie robi, bo w normalnej grze nie ma to większego wpływu na grę, a jeśli prowadzi do zdobycia punktów, to i tak wyjdzie przy analizie video.

Odnośnik do komentarza

 

 

Chciałem popatrzyć na cenę tego thermomixa, ale niestety strasznie się jej wstydzą. Pewnie wałek jak z garnkami, albo pościelą dla emerytów.

 

 

 

O nie, Maniak jeszcze o tym dyskutuje

Bo trochę mi to Macierewiczem śmierdzi. :D

Chyba 4 koła.

 

 

Macie czasami wrażenie, że niektóre mecze w FIFIE są po prostu nie do wygrania? Chodzi mi o te z komputerem. Gram Arsenalem, półfinał LE, w pierwszym meczu przegrywam 2:1 z Tottenhamem, ale w rewanżu ich były gracz Delle Alli doprowadza do 2:0, potem oni strzelają, ale Rashford z karnego ala Panenka i 3:1 :). Potem gram z Leicester, mam 2 pkt straty do United i mam 2 miejsce. I co? Po 12 minutach przegrywam 2:0 :D Po dwóch karnych, jedno za ciągnięcie za koszulkę, a drugi za popchnięcie. Odrabiam, w 45 minucie na 2:1, a druga połowa to jakiś koszmar. Non stop strzelam, bramkarz kosmos gra, poprzeczki, słupki, ale wybijanie z linii przez obronę, pusta bramka, dobijam, a idzie rykoszet i nad bramkę oczywiście. Przegrywam mistrzostwo już teraz. Ostatecznie mam 83 punkty, a United 88. W finale LE czeka nas Everton. Rok wcześniej wygrałem LM Valencią, a w lidze byłem... drugi :D.

O a od dzisiaj FIFA17 w EA Access, trzeba download odpalić.
Już grane, lepiej niż 16.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...