Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Instytucja bana za niedorozwój nie była takim najgorszym rozwiązaniem :-k

Właśnie o tym samym pomyślałem. Trzeba chyba wrócić w niektórych przypadkach do tego rozwiązania.
Ja myślę, że to zły pomysł. Te posty zwykle są śmieszne. Humor niskich lotow co prawda ale i taki się czasem przydaje. A to jeden z ostatnich takich użytkowników bo nowych jak na lekarstwo.
Odnośnik do komentarza

Tak pytam weteranów, a może jakiś "świeżak" by chciał się na zlot wybrać? Hawkeye? Hajd? Inni?

Dla mnie ważny jest dojazd, bo jak zwykle z mojej okolicy nie będzie chętnych, chyba że beeres, ale u niego pewnie z robotą może kolidować. Jeśli będzie w miarę spoko lokalizacja to skłaniam się do przyjazdu.

Odnośnik do komentarza

 

Tak pytam weteranów, a może jakiś "świeżak" by chciał się na zlot wybrać? Hawkeye? Hajd? Inni?

Dla mnie ważny jest dojazd, bo jak zwykle z mojej okolicy nie będzie chętnych, chyba że beeres, ale u niego pewnie z robotą może kolidować. Jeśli będzie w miarę spoko lokalizacja to skłaniam się do przyjazdu.

 

 

No to lokalizacja już jest. 40 kilometrów na północ od Włocławka.

Odnośnik do komentarza

 

 

Instytucja bana za niedorozwój nie była takim najgorszym rozwiązaniem :-k

Właśnie o tym samym pomyślałem. Trzeba chyba wrócić w niektórych przypadkach do tego rozwiązania.
Ja myślę, że to zły pomysł. Te posty zwykle są śmieszne. Humor niskich lotow co prawda ale i taki się czasem przydaje. A to jeden z ostatnich takich użytkowników bo nowych jak na lekarstwo.

Imo nie są śmieszne, tylko żałosne. No ale nie ja tu decyduje.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...