Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

stadion w Ząbkach oczywko jest doskonały, to już kolejna moja wizyta tam:)

 

@Misiek, no spoko, ale rozumiem że w tym sezonie awans poza zasięgiem? bo chyba tylko 1 miejsce awansuje?

No korty też robią więc niedługo można będzie pykać ;)
Odnośnik do komentarza

No dobra, trochę podbiłem XP w CS-a, jestem już w 3/4 do 2 levelu/ranka czy jak to się tam zwie :P Nawet udaje mi się czasem kogoś zabić :kekeke: Ale jednak z AWP najlepiej mi się lata, muszę jednak poćwiczyć z kałachem :-k

Mimo wszystko proponuje na początek pograć więcej z Ak 47 czy z m4 jako podstawę, bo jednak by z AWP serio ogarniać to trzeba mieć ogarniętą już jako tako pamięć mięśniową. Ja za czasów rangi dmg: https://www.youtube.com/watch?v=jaDtpkOdxxg&t=101s- to był okres kiedy dopiero załapałem jako tako jak się gra z tą bronią, jest mega wymagającą od użytkownika. Napisalem Wam kiedys poradnik tutaj w Marynce, niskie dpi i sens w myszce, trenowanie mapek z botami i progres przyjdzie.

Odnośnik do komentarza

No a z panem Kowalinho i panem Vaartem graliśmy wczoraj meczyk z jakimiś dwoma randomkami jeszcze i trafiliśmy na niemieckiego smurfa. Powiedziałem wie gehts i mieliśmy go kupionego, wykerował nas do zwycięstwa i ranki wbiło - ja wybitne Silver 2, a Kowal Silver 1 :) Cel - nauczyć się nazw miejscówek na Mirage żeby chociaż info dawać :) Uwielbiam takie lamienie, lepiej się czuję jak robie to w towarzystwie.

Odnośnik do komentarza

Chyba jedna z trudniejszych rund w tej karierze za mną. Przynajmniej taką mam nadzieję. Na ataku grało zamiennie dwóch 16-latków (Zahović i sprowadzony z Interu Manaj zgruzowani), w pomocy zawsze minimum 2-3 kontuzje, do tego w obronie wiecznie przemęczony St. Juste i Otigba, który ciągle płacze, że chce odejść.

 

Rozgrywki europejskie mocno dały w kość. Chyba po raz pierwszy będę musiał więcej pograć na rynku transferowym po sezonie. W styczniu sprzedam tylko Otigbę i może Thorsby'ego (o ile pojawi się b. dobra oferta).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...