Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kolacja zjedzona, winko nalane, zakupiona płyta Depeche Mode już czeka w odtwarzaczu, zaraz pierwszy odsłuch :). Depeche Mode to jedyny/ostatni mój zespół, którego pierwsze odsłuchy nowych płyt sobie trochę celebruje :)

 

Ja sobie odpalę zaraz nową płytkę Zary Larsson na spotify :wub:

Koniec Makłowicza w TVP. Kolejny wycięty przez pajaca Kurskiego.

 

Mmm mmm belissima!

:D

Odnośnik do komentarza

No kurde powiem Wam, że robienie kawy profesjonalnie to super sprawa i zabawa :D Sam byłem w szoku, że po dwóch dniach szkolenia (z czym przy samym sprzęcie i za barem stałem jakoś łącznie ok. 6h) potrafię już zrobić Espresso (wszystkie rodzaje), Latte (tak samo), Cappuccino, Mochę i Americanę :o Najgorszy był tylko serwis :( Odzwyczaiłem się od zakodowania tak dużej ilości informacji i drugiego dnia pod koniec już nie funkcjonował mi mózg :/ Nigdy mnie kawa jakoś nie jarała, ale gdybym teraz miał do wydania kilka tysięcy na jedną rzecz, to chyba bym zrezygnował z 'pieców', konsol, szerokopojętego AGD i zakupiłbym właśnie profesjonalny express :D polecam motzno

Odnośnik do komentarza

Ja tylko chciałem napisać, że jak jest 5 lamusów (nawet jak jednym z nich jest Brudi i zawyża rangę xD) to fajnie jest przegrywać w CSa, bo przynajmniej jest przyjacielska atmosfera :) O takie CS:GO na CMF nic nie robiłem

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...