Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, czytam se forumke tu i tam i takie pytanie mnie naszlo.

 

CO SIE KURWA STALO W AFERZE KEITHA FLINTA!?

 

Jak to sie skonczylo?

Nic nie wiem, żeby miało jakieś zakończenie. Chyba wszyscy zgodnie poszydzili z Keitha i chwilę później przeszli nad tym do porządku dziennego. No chyba, że się Keith obraził i nie wchodzi, albo coś w tym rodzaju. Jeżeli tak, to nic o tym nie wiem.

Odnośnik do komentarza

 

Fuck. Moje auto straciło przed chwilą dziewictwo analne. W dodatku muszę czekać na policję bo blondyna która mi wjechała w tył uważa że wypadek jest z mojej winy bo na żółtym świetle powinienem jeszcze przejechać więc zatrzymałem się w sposób nieuzasadniony.

Czyli czeka na policję, żeby jeszcze mandat dostać, spoko z jej strony :)

 

 

"O cześć tato" "Co córeczko? Cofał i uderzył?" xD

Odnośnik do komentarza

 

 

Fuck. Moje auto straciło przed chwilą dziewictwo analne. W dodatku muszę czekać na policję bo blondyna która mi wjechała w tył uważa że wypadek jest z mojej winy bo na żółtym świetle powinienem jeszcze przejechać więc zatrzymałem się w sposób nieuzasadniony.

Czyli czeka na policję, żeby jeszcze mandat dostać, spoko z jej strony :)

 

 

"O cześć tato" "Co córeczko? Cofał i uderzył?" xD

 

Na szczęście tak się nie skończyło :D

BTW. Jak ktoś nie do końca ogarnia taktykę w hokeju, polecam. W innym języku, ale poprzez rysunki łatwo zrozumieć o chuj tam chodzi.

 

http://www.sadistic.pl/analiza-meczu-hokeja-vt443936.htm

Odnośnik do komentarza

Najzabawniejsze, że "moja kretynka" ma samochód oklejony logo PZU. Nie twierdzę że oznacza to, że jest rzeczoznawcą, ale jednak jakieś podstawy poznaje się nawet podczas plotek przy automacie z kawą :D

 

Pewnie nie raz ją ktoś stuknął i zawsze miała z tego powodu profit więc i w tej sytuacji próbowała xD

Odnośnik do komentarza

Ja mam inne pytanie - dlaczego w teczkach CMF nie ma afery wyborczej #katowice?

Jeśli dobrze rozumiem istotę teczek, to miały stanowić tylko zbiór ukrytych przez Icona w adminowni tematów, podczas gdy każdy z forumowych impeachmentów można sobie odnaleźć w służbowym.

 

Swoją drogą lad czekam na odpowiedź na pytanie z PW, daj znać jak się czegoś dowiesz ;)

Odnośnik do komentarza

 

Ej no, czterolatek pierwszy dzień bez mamy - każde dziecko będzie tęsknić :)

 

Wychodzi na to, że tylko TY masz dziecko w tej sytuacji ;)

 

Mój jest trochę starszy, też co prawda nie bardzo chce iść do szkoły, ale dlatego, że trzeba rano wstać :D

Odnośnik do komentarza

Ej, bo Meler wrzucił istotny temat pod dyskusję, nie chciałbym, by to zniknęło: co z aferą Keitha? Rzuciłem okiem na wiadomy temat przed chwilą i widzę, że od mojego wpisu z dziwną adnotacją (i minusami od moich dwóch ulubionych trolli :* ) minęły już ze trzy lata, a o całej sprawie zapomniałem krótko po fakcie. Ciekawi mnie, co tam się dalej wydarzyło.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...