Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To ludzie wyjdą na ulice ale już nie z transparentami tylko z kamieniami i butelkami z benzyną.

sugerowanie, że PiS nie załatwi tego w białych rękawiczkach, tak jak sprawy z trybunałem, czy próby mieszania w sądownictwie. Zwłaszcza, że pojawia się tutaj jeszcze jedno pytanie. Jak nie oni to kto? Bo opozycja jest cholernie słaba, albo merytorycznie (niestety .Nowoczesna i PO też, tu chyba Razem najlepiej wypada), albo marketingowo (tutaj wszelakie ruchy wolnosciowe bym zaliczył). Po drugie, jeśli ktoś wypada nieźle, to ma poglądy niepasujące większości Polaków (stety, albo i nie lewica ma w Polsce negatywnie się kojarzy, przez nagonkę na neo- i starych "komunistów" za tych i poprzednich rządów PiS-u)

Odnośnik do komentarza

To ludzie wyjdą na ulice ale już nie z transparentami tylko z kamieniami i butelkami z benzyną.

Być może. A być może nie pojawi się nikt kto będzie w stanie takie wyjście na ulicę skoordynować i TVP poda, że "doszło do kilku chuligańskich wybryków" i nic poza tym.

Odnośnik do komentarza

 

I dlatego jeśli dojdzie do kolejnych wyborów to popłyną imho, tylko pytanie czy dojdzie ;)

dojść dojdzie, ale PiS ustawi sobie tak okręgi wyborcze, aby mieć większośc w sejmie, spokojnie. Tak jak pan Elbridge Gerry zrobił już dawno, dawno temu

 

Spokojnie, król Akwilonii już rozpoczął krucjatę

 

https://www.facebook.com/attn/videos/1292839037418219/

Odnośnik do komentarza

 

 

Myślę, że tak daleko, żeby wyborów nie było wcale to nie pójdą.

Nieskończona jest naiwność wyborców. To samo mówili tacy jak Ty przed rozłupaniem TK, zamachem na Konstytucję, Misiewiczami i tysiącem innych mniejszych czy większych afer. Żyjesz w prywatnym folwarku, przyjmij to do wiadomości i zarzuć to myślenie.

 

 

 

sugerowanie, że PiS nie załatwi tego w białych rękawiczkach, tak jak sprawy z trybunałem, czy próby mieszania w sądownictwie.

Że niby sprawy prawne załatwili w białych rękawiczkach? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Łooo, WOŚP prawie 106 milionów, więcej o ponad 30 milionow niż rok temu. Największy sukces obecnego rzadu, tak się starali obrzydzić, ze aż wyszło odwrotnie :)

Ta burza mózgów (vel muzgów) w TVP teraz do ostatnich sekund :keke: Jak to ugryźć :keke:

Aż Wiadomości obejrzę :D

Odnośnik do komentarza

 

 

I dlatego jeśli dojdzie do kolejnych wyborów to popłyną imho, tylko pytanie czy dojdzie ;)

dojść dojdzie, ale PiS ustawi sobie tak okręgi wyborcze, aby mieć większośc w sejmie, spokojnie. Tak jak pan Elbridge Gerry zrobił już dawno, dawno temu

 

Spokojnie, król Akwilonii już rozpoczął krucjatę

 

https://www.facebook.com/attn/videos/1292839037418219/

 

O jakżesz propsuję ten wink wink :) Crom, where is the wizard that killed my mother :)

 

Pamiętam jak łykałem Howarda jak oszalały w wieku lat 15.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

I dlatego jeśli dojdzie do kolejnych wyborów to popłyną imho, tylko pytanie czy dojdzie ;)

dojść dojdzie, ale PiS ustawi sobie tak okręgi wyborcze, aby mieć większośc w sejmie, spokojnie. Tak jak pan Elbridge Gerry zrobił już dawno, dawno temu

 

Spokojnie, król Akwilonii już rozpoczął krucjatę

 

https://www.facebook.com/attn/videos/1292839037418219/

 

O jakżesz propsuję ten wink wink :) Crom, where is the wizard that killed my mother :)

 

Pamiętam jak łykałem Howarda jak oszalały w wieku lat 15.

 

Ajer, masz kolegę

Odnośnik do komentarza

 

Łooo, WOŚP prawie 106 milionów, więcej o ponad 30 milionow niż rok temu. Największy sukces obecnego rzadu, tak się starali obrzydzić, ze aż wyszło odwrotnie :)

Ta burza mózgów (vel muzgów) w TVP teraz do ostatnich sekund :keke: Jak to ugryźć :keke:

Aż Wiadomości obejrzę :D

WOŚP i Wiadomości maja genialne wejście w ostatnim Uchu prezesa (To to się w ogóle odbyło? W Wiadomościach nic nie mówili)

 

Ja na Wiadomości nie mam już siły, porcje propagandy odbieram słuchając PR1 w aucie, aczkolwiek wyłączam na wywiadach z jakimś czlowiekiem waadzy czy "niezależnym" dziennikarzem, bo poziom banialuków wtedy rozpierdala system.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...