Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam weekend panowie? U mnie potrójny india pale lager uwarzony. 21,1% ekstraktu, pewnie docelowo z 9% alkoholu. Będzie się działo. Tymczasem zmykam na premierę do miasta :D

 

W sumie w temacie bo piję właśnie pierwsze piwo od 2 miesięcy i czuję się jak narkoman po działce, tęskniłem :wub:

 

A dziś męski wieczór, świetujem że ziomek będzie miał córkę.

Odnośnik do komentarza

Jak tam weekend panowie? U mnie potrójny india pale lager uwarzony. 21,1% ekstraktu, pewnie docelowo z 9% alkoholu. Będzie się działo. Tymczasem zmykam na premierę do miasta :D

 

w żabce promo na kasztelany niepasteryzowane przy zakupie 4 sztuk:)

Odnośnik do komentarza

 

Jak tam weekend panowie? U mnie potrójny india pale lager uwarzony. 21,1% ekstraktu, pewnie docelowo z 9% alkoholu. Będzie się działo. Tymczasem zmykam na premierę do miasta :D

 

w żabce promo na kasztelany niepasteryzowane przy zakupie 4 sztuk:)

 

Łomże export 4 za 7.50!

Odnośnik do komentarza

Jak tam weekend panowie? U mnie potrójny india pale lager uwarzony. 21,1% ekstraktu, pewnie docelowo z 9% alkoholu. Będzie się działo. Tymczasem zmykam na premierę do miasta :D

 

Najpierw wygrałem parę wyścigów, jeździłem sportową Alfą Romeo, ale lepiej jednak Chevroletem Camaro mi szło, później pokonałem Czechów i Austriaków w eliminacjach, prowadząc reprezentację Anglii. Następnie już jako szkoleniowiec Crystal Palace dokończyłem sezon na siódmym miejscu, ale chwilę później znalazłem się w niewoli, udało mi się wyswobodzić i uratować resztę piratów, przejąć łajbę i poczuć tę wolność na morzu.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jak tam weekend panowie? U mnie potrójny india pale lager uwarzony. 21,1% ekstraktu, pewnie docelowo z 9% alkoholu. Będzie się działo. Tymczasem zmykam na premierę do miasta :D

w żabce promo na kasztelany niepasteryzowane przy zakupie 4 sztuk:)

Łomże export 4 za 7.50!
Kuźwa, mijałem Żabkę a poszłem do biedry i jakieś Żywce wzięłem.

@Vami daj znać jeśli to na rynek wypuścisz bo lubię mocne piwa :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...