Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Wejście jest za darmo więc przypadkiem nie stańcie przy kiosku z biletami. Bilety dotyczą wjazdu "ciuchcią" pod pałac i chyba na dół też ale zupełnie nie ma sensu jechać ciuchcią. Przyjemniej jest przespacerować się te 15-20minut. Wejście na teren La Magdalena jest bezpłatne.

Odnośnik do komentarza

Ciuchcia będzie pewnie kolejną dziecięcą atrakcją. Z powrotem się przejdę :) Widziałem też teraz na sv, ze jest spory plac zabaw. w ogóel to faktycznie na fajne miejsce wygląda. Myślę, że pół dnia tam co najmniej spędzę. Drugą polowę na plaży. Byleby nie padało.

Odnośnik do komentarza

Ktoś sie wybiera na koszykarski Puchar Polski? Na PLK nigdy nie byłem nawet na żywo, a siedzę w domu to myślałem o spontanicznym wypadzie na półfinały :-k.

 

Odpuściłbym. Puchar Polski w baskecie nic nie daje, nie ma żadnego prestiżu i zespoły często go olewają. Wykorzystują ten czas, aby zaleczyć urazy zawodników, dają im wolne przed ostatnimi meczami RS, sprawdzają rezerwy...

 

Wpadniesz na jakiś mecz do Włocławka to będzie lepszy wybór ;). Chociaż trzeba wcześniej się ogarnąć, bo często biletów nie ma po dniu/max. dwóch dniach.

Odnośnik do komentarza
Ogólnie olałbym basket w Polsce.

 

Ostatnio właśnie się zastanawiałem, dlaczego w Szczecinie tak słabo z frekwencją na meczach basketu. Jest ładna hala, całkiem dobry zespół (chociaż trener słaby), są indywidualności, które mogą przyciągnąć kibiców.

A później policzyłem ile Szczecin ma drużyn na najwyższym poziomie, wyszło ok. 10 o ile dobrze pamiętam, sporo jak na takie miasto.

 

To może na kadrę się uda pojechać, chyba latem mają spary w Wawie grać.

 

Na pewno grają jakiś dwumecz w Wałbrzychu na samym początku przygotowań. Później, na koniec sierpnia jest turniej, ale nie wiem czy to będzie Warszawa... zresztą, Węgry, Wielka Brytania, Izrael... średnio bym powiedział.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...