Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce za duzo mowic, ale bardzo krzywe akcje z celowym gubieniem niewygodnych dokumentow i takie tam :) Anyway - mialem pewne zaufanie do mojego juz prawie bylego pracodawcy po 6 latach pracy, ale w pare dni wszystko rozjebane :)

Odnośnik do komentarza

– Możemy się tutaj zetknąć z fikcyjną postacią archanioła Michała, natomiast nie zetkniemy się z żadną reprezentantką kobiecej części mieszkańców Lublina. Jest to dla nas bardzo niepokojący fakt – mówi Katarzyna Zabratańska, która określa się jako „feministka, herstorowiczka, kociara, rowerzystka, wiedzomaniaczka, wschodnioznawczyni, żydolożka i wegetarianka”.

 

ja pierdole, właśnie dlatego współczesna lewica rywalizuje z Korwinem o 2% zamiast walczyć o większość w sejmie

Haha, zajebista. Ale kto to jest herstorowiczka?

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy maja Jej Ekscelencję :D Ale chyba wole rzady herstorjanek niż nardowców czy korwinistów.

 

Ha, kupiłem sobie bilety na weekendowy wypad do Santander pod koniec maja. Elegancko. Ciekawe jak temperatura oceanu jest wtedy i czy da się kąpać. Pewnie też na jeden dzień do Bilbao skoczę, szkoda, ze Athletic wtedy nie gra

Odnośnik do komentarza

W sumie niby nic wielkiego, ale trochę jestem dumny, że potrafię wycisnąć swoją masę na klatę :-k

ja w lato na 3-4 miesiace przemienilem sie w fit-swira (siłka, rower, piłka) + lekka dieta (w sumie to tylko regularne posilki o normalnych porach bez podjadania) i zszedlem do 79 kg na wadze, a serie na klate serie robilem juz po 83 kg obciazenia :-k ale to byl taki przeblysk tylko, w zime mi sie nie chce, dlatego czekam na lato znow :keke:

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy maja Jej Ekscelencję :D Ale chyba wole rzady herstorjanek niż nardowców czy korwinistów.

 

Ha, kupiłem sobie bilety na weekendowy wypad do Santander pod koniec maja. Elegancko. Ciekawe jak temperatura oceanu jest wtedy i czy da się kąpać. Pewnie też na jeden dzień do Bilbao skoczę, szkoda, ze Athletic wtedy nie gra

Wodę będziesz miał zimną, nie spodziewaj się, że wejdziesz jak do wanny o ile w ogóle zdołasz wejść :P

Bilbao świetne, polecam choć samo muzeum guggenheima możesz sobie tam odpuścić chyba, że lubisz tego typu sztukę jaką można tam zobaczyć. Większe wrażenie muzeum robi na zewnątrz jako budynek niż wewnątrz z wystawami :D

Odnośnik do komentarza

Ja mam jakieś przeciążenie w lewej nodze, po każdej piłce, szczególnie na hali (twarda nawierzchnia), nie mogę z bólu spać :/ Normalnie w bieganiu czy chodzeniu mi nie przeszkadza, ale jak siedzę przy biurku i mam normalnie obydwie stopy położone na podłodze, to po 10 min lewa noga nie wyrabia i muszę ją sobie na czymś podpierać :/

Odnośnik do komentarza

To co wrzuciles i tak nie zaistnieje. Mi troche szkoda tych gosci z Kutna, co juz zrobili jezdzace prototypy (jezdza u nas: http://www.tvnturbo.pl/programy/absurdy-drogowe,13676.html), a tu sie okazalo, ze zmienila sie norma emisji spalin i z dogadanymi z GM silnikami nie da sie tego sprzedawac. Inna sprawa, ze przy zakladanej cenie/jakosci/funkcjonalnosci i tak bylo za drogo...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...