Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry się z Państwem

 

skoro już poniedziałek tak się dobrze zaczął, to dobra passa mogłaby się przeciągnąć do końca tygodnia :-k

mówisz o wczorajszym wpierdolu? :< mnie do tej pory to boli :<

 

proszę wszystkich o wzmożoną aktywność w Maryni, pracuję sobie zdalnie dzisiaj, wiec pozdro z kanapy i od Ferdzia, który sobie kima obok

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj idę sobie postrzelać, bo taką atrakcję wymyślił dystrybutor Sniper Elite 4.

 

Kurde, w szoku trochę jestem,że już jest czwórka, bo dostałem od kumpla trójkę i grałem w nią łącznie jakieś 15 min :kekeke:

 

a ja wczoraj byłem na tej rozmowie w Sii i mam pozytywne wrażenia :-k za ok. 2 tyg. dowiem się co dalej.

 

Aaa, zapomniałem Ci napisać, koleżanka nie wiedziała za bardzo, bo ona nie siedzi w sprawach kadrowych :(

Odnośnik do komentarza

– Możemy się tutaj zetknąć z fikcyjną postacią archanioła Michała, natomiast nie zetkniemy się z żadną reprezentantką kobiecej części mieszkańców Lublina. Jest to dla nas bardzo niepokojący fakt – mówi Katarzyna Zabratańska, która określa się jako „feministka, herstorowiczka, kociara, rowerzystka, wiedzomaniaczka, wschodnioznawczyni, żydolożka i wegetarianka”.

 

ja pierdole, właśnie dlatego współczesna lewica rywalizuje z Korwinem o 2% zamiast walczyć o większość w sejmie

Odnośnik do komentarza

Ale raz, czy w serii? :>

 

Tzn dopiero dzisiaj chyba pierwszy raz w życiu to sprawdzałem. Zacząłem od 50kg i dochodziłem powoli na jedno powtórzenie, do 75kg (ważę chyba 77kg).

 

W serii to myślę, że te pisiont parę razy zrobię, na pewno. Ale robiłem to na koniec treningu, a że dziś klata to ciężko mi ocenić ;)

 

W sumie niby nic wielkiego, ale trochę jestem dumny, że potrafię wycisnąć swoją masę na klatę :-k

 

Ojjjj, zobaczcie jaki skromny.

 

 

A jaki kawaler!

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie nie robiłem sobie testu jeszcze ile potrafię wycisnąć jednorazowo, zawsze skupiałem się po prostu na tym żeby dobrać ciężar, który mogę wycisnąć w 4 seriach. :-k No ale na serię 50kg było, ale ćwiczę na tyle rzadko, że nie wiem jakby było teraz. :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...