Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja źle sprawdziłem pociągi w necie i będzie mnie czekać 40-minutowa przesiadka w Malborku :/

To masz masę czasu :) Ja jak jechałem ze Szczecina do Wawy to na przesiadkę w Poznaniu miałem 12 minut ;)

 

Poznań jest teraz tak beznadziejnym dworcem, że 12 minut może nie wystarczyć.

 

 

Na szczęście było to w 2014 roku i w pociągu ze Szczecina powiedzieli z którego peronu odjeżdża ekspres do Wawy ;)

Odnośnik do komentarza

 

No ale swoją drogą to Polska to chyba jedyny kraj, gdzie są perony i tory zamiast tylko torow przy oznaczeniach skad odjezdza pociag. Niepotrzebnie skomplikowane, dla obcokrajowcow to pewnie juz w ogole

 

W sumie nie myślałem o tym, ale faktycznie po chuju niepotrzebne. Ile ja pociągiem swoją drogą nigdzie nie jechałem. Może w tym miesiącu by do W-wy skoczyć do znajomych :-k

 

 

To zapewne ma związek z tym, że numery torów są nie po kolei (to że przeciętnego pasażera to nie interesuje, to inna sprawa)

Odnośnik do komentarza

 

 

No ale swoją drogą to Polska to chyba jedyny kraj, gdzie są perony i tory zamiast tylko torow przy oznaczeniach skad odjezdza pociag. Niepotrzebnie skomplikowane, dla obcokrajowcow to pewnie juz w ogole

 

W sumie nie myślałem o tym, ale faktycznie po chuju niepotrzebne. Ile ja pociągiem swoją drogą nigdzie nie jechałem. Może w tym miesiącu by do W-wy skoczyć do znajomych :-k

 

 

To zapewne ma związek z tym, że numery torów są nie po kolei (to że przeciętnego pasażera to nie interesuje, to inna sprawa)

 

 

Hehe

Odnośnik do komentarza

Za czasów jak jeszcze aktywnie interesowałem się światem piwnym, to Jabłonowo było typowym dostawcą piwa do sklepów typu tanie i mocne, ważne żeby telepało. Wtedy też z browarem skontaktował się niejaki Mason (czyli bodajże Marcin Chmielarz - nazwisko znaczące ;)), który dostarczył kilka receptur, a browar wypuścił pod marką Manufaktura Piwa.

 

I to się sprawdziło, piwa zebrały solidne noty. Jak jest teraz, nie wiem, ale piwo jest naprawdę ok.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...