Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie, ze wybor odpowiedniego tv bedzie tansze niz na pewno chromecast moze porownywalne z rpi.

No ale żeby podłączyć telewizor do routera trzeba mieć taką opcję, prawda? Albo moduł smart, albo chociaż wifi (nie wiem, czy takie coś istnieje)?

Wifi kabel.

 

 

No ale ja mam telewizor, zupełnie mi odpowiada, bo ma wszystko czego potrzebuję, czyli włącznik, regulację głośności i funkcję sleep ;) No może za mało ma wejść HDMI, ale nie będę dla takiej drobnostki kupował nowego tv.

 

Malinka z dyskiem i akcesoriami kosztowała mnie około 250 zł. A dzięki temu mogę mieć poza tym: dostęp do moich zdjęć z każdego urządzenia w domu, jeśli chodzi o mecze, to wrzucam torrenta przez telefon, po czym za godzinę przegrywam go sobie na kartę sd i oglądam w pociągu, jeśli chcę posłuchać muzyki to nie muszę włączać komputera czy tv, tylko włączam głośniki podłączone do malinki i steruję telefonem, czy nawet kolejkuję youtube (bez włączania tv).

 

Jaki telewizor mi to zapewni? :>

Odnośnik do komentarza

3,4 mln oglądało wczoraj Milionerów niezły wynik :-k

 

A ktoś kupował już PS z dodatkiem i wie wiela kosztuje?

Dostałem to, cena 6,50.

 

Zajęło mi jakieś 10 minut, aby przejrzeć całość, przeczytać trzy teksty, stwierdzić, że to nie dla mnie i odłożyć na bok. Niestety, PS stał się gazetą dla młodzieży. Tylko Michał Pol i jego koledzy zapomnieli o tym, że młodzież nie czyta gazet i m.in. dlatego sprzedaż im leci drastycznie w dół cały czas.

 

Ajer, gratulacje.

Milcz NBAowcu!

:keke:

Odnośnik do komentarza

Za chuj nie umiem wybrać takich scen, Carell to król w każdej.

W sumie im dłużej myślę to przypominam sobie kolejne mega odcinki - kolacja u Michaela i Jan, pierwszy dzień w pracy Holly, impreza Michaela, Dwighta i Ryana, odcinki na Florydzie, impreza na basenie Roberta Californi, w sumie wybrać jakieś top 5 jest niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...