Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak w ogóle to chciałem się pochwalić, że zacząłem 11-dniowy urlop. Przeraża mnie trochę jutrzejszy powrót w polskie realia pogodowe. Nie mam nawet butów na takie warunki

 

Spoko, na ulicach sporo młodzieży w Air Maxach i Fluxach, i jakoś dają radę :cool:

 

Ale ja chodzę w gąskach, nie wytrzymią takiej wilgoci ;)

Dlaczego nie ma żadnego ogarniętego update'u dla zespołów euroligowych w NBA2k17 dla PC? :( (nie mówiąc o jakimś fajnym modzie pod rozgrywki euroligi)

Odnośnik do komentarza

 

 

Ojezu, ale jestem zmęczony/zrelaksowany. Jacuzzi, basen, sauna sucha, sauna parowa... genialne, mógłbym tak codziennie (chyba).

 

A za sekundę powinna być pizza :) Panowie Łódź jak oceniacie mój wybór Presto z Piotrkowskiej? Kiedyś ją jadłem i mi smakowała, więc zamówiłem i zobaczymy.

 

BTW ZAMÓWIŁEM HAWAJSKOOOOOOOOO

Presto spoko, ale tylko z Piotrkowskiej 67, dwie pozostałe braliśmy kiedyś w pracy i były słabe :)

 

No to git :) tylko chuj mają 30 min opóźnienia, nie ma to jak zamawiać pizzę w dzień pizzy :kekeke:

 

btw jak długo jesteś w ŁDZ, jutro się ze Smętkiem ustawiam, bo dzisiaj zajechał po sloiki

Odnośnik do komentarza

Ja mam bilans 10-3 w 76ers w 2 sezonie :D. Tylko Simmons mi lekko zbędny i myślę o jakiejś wymianie Bena, bo ma kto u mnie grać z piłką w łapie, a Ben tylko nieźle broni i zbiera, bo rzutu kompletnie nie ma :/. Za to przepłaciłem Prince'a z Hawks i dałem za niego zbyt wiele, no ale jest ogarnięty na ławkę.

Odnośnik do komentarza

Nie pamiętam nazwy, przeglądałem kilka z neta i potem je trochę modyfikowałem, żeby wyniki były niższe (obniżałem skuteczność z obu stron), nie umiem tylko grać gwiazdami w chuj minut, bo wtedy musiałbym mega podnieć staminę (i wyniki są wtedy wyższe), więc ustawiam rotację do maks 32 minut dla najlepszych. Jakiś pomysł na kogo wymienić Simmonsa?


Chociaż no nie ukrywam, że trochę mnie irytuje taki Wall grający 48 minut w meczu ze mną i do końca grający na mega poziomie, nawet raz nie zszedł na ławkę.


schizzm, i z tego co wiem slidersy na XO, PC i PS4 są różne do pobrania, draft classy tak samo :-k.

Odnośnik do komentarza

W ogóle ten odcinek to porównując do starych milionerów to miałem wrażenie jakby był to jakiś sprint. Tak szybko, szybko. Lecimy dalej.

 

Łatwe pytania dziś były :-k

Może dlatego szybko bo odcinek jest skrócony wcześniej trwał godzinę ;)

Z jakiego publicznego trackera pobiera się teraz torrenty? :pirate:

 

(oprócz zooqle, bo coś mi się chrzani)

Tak w ogóle to chciałem się pochwalić, że zacząłem 11-dniowy urlop. Przeraża mnie trochę jutrzejszy powrót w polskie realia pogodowe. Nie mam nawet butów na takie warunki :/

 

Spoko w Wawie dużo soli ;)

Odnośnik do komentarza

Jak chcesz to mogę Ci potem zdjęcia porobić (ew. skriny jak da się na konsoli). W 1 sezonie miałem bardzo słaby skład to graliśmy słabo i był bilans w najgorszej 15 ligi, teraz się gracze rozwinęli + 2 z top10 draftu z overallem ~80 to gramy dobrze, przede wszystkim w obronie. Wyniki w miarę okej jeśli chodzi o "realizm". Tylko ten Ben, który jak kiedyś sobie tak z ciekawości symulowałem to był w 76ers MVP finałów i ligi u mnie się nie spełnia i może uda się go wymienić za nawet gorszego SF/PF ale z rzutem i do tego pick :-k. Taki Jabari byłby okej, nawet bez picku :D. Ben w końcu potencjał A+.

Odnośnik do komentarza

Do mojego pobliskiego sklepu dotarł Samiec Alfa z Artezana, chętnie bym spróbował ale cena - 50 zł za butelkę a dodatkowo sprzedaż tylko przy zakupie 20 innych piw Artezana

 

Szczęściarz. U nas 59 zł i tylko na liste. Lista zamknieta od 3 miesiecy.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ojezu, ale jestem zmęczony/zrelaksowany. Jacuzzi, basen, sauna sucha, sauna parowa... genialne, mógłbym tak codziennie (chyba).

 

A za sekundę powinna być pizza :) Panowie Łódź jak oceniacie mój wybór Presto z Piotrkowskiej? Kiedyś ją jadłem i mi smakowała, więc zamówiłem i zobaczymy.

 

BTW ZAMÓWIŁEM HAWAJSKOOOOOOOOO

Presto spoko, ale tylko z Piotrkowskiej 67, dwie pozostałe braliśmy kiedyś w pracy i były słabe :)

 

No to git :) tylko chuj mają 30 min opóźnienia, nie ma to jak zamawiać pizzę w dzień pizzy :kekeke:

 

btw jak długo jesteś w ŁDZ, jutro się ze Smętkiem ustawiam, bo dzisiaj zajechał po sloiki

 

Jutro o 17 wybywam, wpadłem tylko się polansować w hotelu i jutro śmigamy po labka :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...