Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

No wiadomo, że w HS to nie jest jakaś mega poważna koszykówka i defensywa, ale w jakimś mockach i artykułach się tymi Ballami eksperci jarają. Lonzo mimo dziwnej techniki robi robotę w NCAA, a nie jest nazywany tym najbardziej utalentowanym z całej trójki. Każdy z nich zrekrutowany przez UCLA, jak się nie połamią i hype zostanie to pewnie każdy pójdzie w loterii, a dwóch przewidywanych jest na TOP3 draftu. No ale chuja tam, nie ma co się jarać, bo w HS to i Meler tak pogra :roll:

Odnośnik do komentarza

Ja nie mówię, że gość nie ma talentu czy coś. Odnoszę się do tego filmiku, który jest pokazem żenady, defens nie istnieje, gość ma wyjebane na koszykówkę, stoi z przodu i czeka aż dostanie długie podanie. Cały team gra żeby nabić jakiś debilny rekord, a ci w żółtych to też żenada, ja bym już dawno mu hard faula zajebał żeby się opamiętał, a oni biegają jak pokorne baranki tam i nazod patrząc na niego jak na jakiegoś demiboga. Do tego ta jego technika rzutu to też jakiś dowcip, chociaż wpada więc może jak Noah :)

Odnośnik do komentarza

ile w ogóle kosztuje obecnie całość CK 2? pincyt złoty?

W promocjach, które są co jakiś czas, jest taniej chyba o 3/4 albo 2/3.

Za CK2 DLC Collection (czy jakoś tak), do tego jeszcze te brakujące, chyba cztery: Karol Wielki, Horse Lords, Konklawe i Dola Macieja W, które osobno kupiłem wyszło mi coś trochę ponad 230 zł na Muve.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...