Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Z tego co wiem nadal jezdzi rowerem.

Pewnie się zajarał tym serialem ;)

A na poważnie nie wiem, jak mógł liczyć, że będzie zarabiał cokolwiek po stosunkach międzynarodowych. Samo prawo jest prawie tak samo bezużyteczne, jeśli nie stanowi dodatku do prowadzonej działalności lub wstępu do aplikacji.

 

Nie no, on zrobil aplikacje, otworzyl w jakiejs ruderze kancelarie adwokacka, ale cos nie widze go w mediach czy drogich knajpach w szytych na miare garniturach... Jeden z geniuszy, ktory nie zorientowal sie, ze samo to nie wystarczy, zeby swiat rozlozyl przed nim nogi.

Odnośnik do komentarza

Jakiego programu używacie na telefonie (android) do oglądania filmów czy seriali? Chodzi głównie o wsparcie wielu rodzajów formatów i brak problemów z napisami.

Umarł mi kurwa mac dzisiaj rano monitor, jedyne zastępstwo jakie będę miał to pewnie jakieś 14 cali które jakiemuś znajomemu walaja się w piwnicy, więc z łóżka za chuja nic nie obejrzę :(. A kupno nowego w najoptymistyczniejszym wariancie za półtora miesiąca, pewnie za ponad dwa...

Odnośnik do komentarza

 

Srednia krajowa to cos kolo 4500 brutto.

 

 

 

4330 było w listopadzie.

 

Teraz tyle: http://www.wskazniki.gofin.pl/8,114,1,wysokosc-skladki-na-dobrowolne-ubezpieczenie-zdrowotne.html

 

Nawet mi sie nie chce liczyc, ile to jest netto na umowe o prace.

 

Wysokość tej składki to chyba największe kurestwo, które dzieje się w tym kraju, i to w świetle prawa. Ale pewnie, umowa o pracę taka fajna, wow.

Odnośnik do komentarza

Jakiego programu używacie na telefonie (android) do oglądania filmów czy seriali? Chodzi głównie o wsparcie wielu rodzajów formatów i brak problemów z napisami.

Umarł mi kurwa mac dzisiaj rano monitor, jedyne zastępstwo jakie będę miał to pewnie jakieś 14 cali które jakiemuś znajomemu walaja się w piwnicy, więc z łóżka za chuja nic nie obejrzę :(. A kupno nowego w najoptymistyczniejszym wariancie za półtora miesiąca, pewnie za ponad dwa...

VLC, tylko musisz pamietac zeby w opcjach ustawic napisy w opcji "Eastern European" zeby sie polska czcionka nie krzaczyla

Odnośnik do komentarza

Jakiego programu używacie na telefonie (android) do oglądania filmów czy seriali? Chodzi głównie o wsparcie wielu rodzajów formatów i brak problemów z napisami.

Umarł mi kurwa mac dzisiaj rano monitor, jedyne zastępstwo jakie będę miał to pewnie jakieś 14 cali które jakiemuś znajomemu walaja się w piwnicy, więc z łóżka za chuja nic nie obejrzę :(. A kupno nowego w najoptymistyczniejszym wariancie za półtora miesiąca, pewnie za ponad dwa...

Czyli kariera esportowa zawieszona? :/ Używany 24' koło 200zł kosztuje.

Odnośnik do komentarza

No i to jest malo?

Punkt widzenia zależy... i tak dalej, ale tak, to mało. Oczywiście taka kwota pozwala na jako-taką egzystencję, ale jeśli ktoś ma marzenia związane z podróżowaniem, poznawaniem świata i innymi rozrywkami niż czytanie książek tudzież chodzenie do kina raz na jakiś czas, to coż, szału taki hajs nie robi.

Odnośnik do komentarza

3k na rękę w Szczecinie to nie najgorsze zarobki. Ciężko mi sobie wyobrazić, gdzie można w tym mieście znaleźć pracę za lepszą kasę jeśli nie jest się jakimś specjalistą. Oczywiście poza sprzedażą, ale w tej branży zarobki są nieregularne.

Odnośnik do komentarza

 

No i to jest malo?

Punkt widzenia zależy... i tak dalej, ale tak, to mało. Oczywiście taka kwota pozwala na jako-taką egzystencję, ale jeśli ktoś ma marzenia związane z podróżowaniem, poznawaniem świata i innymi rozrywkami niż czytanie książek tudzież chodzenie do kina raz na jakiś czas, to coż, szału taki hajs nie robi.

 

 

+1

Odnośnik do komentarza

Ja myslalem o sluchawkach zarówno do konsoli i telefonu. Superlux HD681 ktos uzywa? Nie chce jakos duzo wydawac, bo specjalnie wyczulonego na dzwieki ucha nie mam, a do tej stowki to chyba solidny wybór?

Mam HD681 evo, polecam, wg recenzji za tą cenę najlepszy wybór. :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...