Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Z serii "aby zatrudnić programistę trzeba mieć najbardziej szaloną firmę w Polsce":

 

 

uproszczony dress code - musisz nosić ubranie

 

oraz

 

 

 

poczucie humoru pozwalające pojechać tramwajem na firmowe piwo w przebraniu pandy lub pirata
Odnośnik do komentarza

Dobrałem się do HBO GO, kozak ;)

Ja wczoraj aktywowałem i mam przeciwne odczucia. Dawniej jak to miałem to co drugi film był dla mnie na liście do obejrzenia. A teraz przejrzałem listę i w sumie dalej nie ma co oglądać:D Albo HBO się pogorszyło albo ja się zrobiłem marudny na starość :D
Odnośnik do komentarza

O kurwa Stonoga jak odleciał na fejsie xD Że Kaczyński Jarosław robił regularnie lachę jakiemuś oficerowi WSI :DDDD

To ze Kaczynski jest cieply to przeciez pewne info - taki konserwatysta i katolik nie mialby zadnej zony/partnerki? Jeszcze jako polityk? Taaa.

 

Dyskusyjne tylko czy rzeczywiscie obciaga czy daje obciagac :-k

Odnośnik do komentarza

HBO GO mam od jakichś dwóch miesięcy i właściwie poza przypomnieniem sobie Avengersów po przeczytaniu civil war nic mnie tam nie zainteresowało. Netflix jest jednak sto razy lepszy.

Ja obejrzałem Piątą Falę, ale mimo, że gra tam jedna z moich ulubionych aktorek to jednak film bardzo słaby.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...