Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wrocilem do tej samej sali co w sierpniu, czyli do izolatki.

Na jak długo?

 

Proszony jakiś spec do komputerów przenośnych.

 

 

Sam nie wiem, na razie o tym nie myślę. Wkurzyłem się trochę, od 10 byłem w szpitalu, zjadłem słabe śniadanie wcześniej w domu, potem seven days z automatu i dwa banany co miałem ze sobą, nie sądziłem, że przyjmą mnie później niż obiad... ale niestety, ok poczekam do kolacji, a przyszła kucharka i powiedziała, że ja na głodówce dzisiaj mam być. Narzeczona mi przyniosła co prawda bułki, no ale po co. Wieczorna wizyta i pytam o jutrzejsze badania i czemu mam nie jeść i co? Jednak mogę..

Odnośnik do komentarza

Edytowałem poprzedni wpis smigler :P. No i jeszcze właściciele w okresie wakacyjnym chcą połowę ceny :DDD. Kurwa 2 lata na Sobieskiego mieszkałem za 750 za pokój + tyle samo w wakacje, gdy stał pusty, bo musiałem wtedy akurat do Azji wracać...

łojesu same autobusy tam jeżdżo, ale mieszkanie rzeczywiście tanioszka.

Odnośnik do komentarza

Kurwa Naramowice.... to wolałbym już w Swarzędzu mieszkać. Serio. Najgorsza lokalizacja ever. Ani samochodem, ani komunikacją miejską nie dojedziesz, bo masz kurwa korek 24/7, a tramwaju niet.

Aż sobie wrzuciłem w google maps. Czy tam serio jest ulica Czarnucha? :D

Odnośnik do komentarza

 

Kurwa Naramowice.... to wolałbym już w Swarzędzu mieszkać. Serio. Najgorsza lokalizacja ever. Ani samochodem, ani komunikacją miejską nie dojedziesz, bo masz kurwa korek 24/7, a tramwaju niet.

Aż sobie wrzuciłem w google maps. Czy tam serio jest ulica Czarnucha? :D

 

 

Tak, czarnucha to żyzna gleba, czarnoziem.

 

Niedaleko jest też np. ulica Swarożyca i Peruna. Byłem świadkiem, jak ksiądz w kościele ogłaszał kolędę tamże :D

Odnośnik do komentarza

ej, jest co robić w Lublinie przez 4 dni? może bym sobie został na przedłużony weekend i mecze Polaków obejrzał :-k

 

16 czerwiec 2017 Polska – Słowacja Arena Lublin, Lublin

19 czerwiec 2017 Polska – Szwecja Arena Lublin, Lublin

Jeden dzien na Kazimierz i okolice. Innego dnia w druga strone nad jakies jeziorko mozecie na jeden dzien skoczyc
Odnośnik do komentarza

Tiviano Atelier się to nazywa. Głowackiego 15/2 w Kato. Ceny są różne, ale raczej koło 3k musiałbyś liczyć. To jest na miarę, zaś w salonach typu Bytom masz Made to Measure, wyjdzie koło tysia taniej, różnica na minus będzie, acz no dalej będzie wyglądał lepiej niż jakikolwiek tak o z salonu. Połaź, podzwoń, poczytaj ;)

 

Osz w kurwę ;) To nie. Uderzę jednak po coś trochę tańszego.

Odnośnik do komentarza

>Mam optykę antypaństwową
>Mam paszport więc jestem częścią państwa!

 

To uczucie, gdy nie jesteś świadom własnej statolatrii i syndromu sztokholmskiego.

 

Na dziś koniec dyskusji z pseudolibami, definitywnie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...